Новини - 29-12-2015, 12:12 - sasa 22

У 2016 році в Кременчуці з\’явиться новий стадіон

У 2016 році в Кременчуці з\’явиться новий стадіон

У 2016 році Федерація футболу України спільно з асоціацією пляжного футболу планують побудувати 8 багатофункціональних стадіонів-центрів для аматорського та дитячого футболу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова асоціації пляжного футболу Сергій Харченко.

\”Робоча група під керівництвом Андрія Павелко довго моделювала і створювала образ і конструктив таких спортивних споруд, які повинні влітку підтримати розвиток пляжного футболу та інших пляжних видів спорту, восени-навесні ігрові види спорту: єдиноборства, теніс, бадмінтон, сімейний спорт, а взимку робити ковзанку, – заявив Сергій Харченко. – Завдяки Павелко так само був створений \”пул народних депутатів України і спортсменів, які підтримали цю ідею. Хотілося б відзначити та висловити загальну подяку всій дружній команді менеджерів ФФУ! При всіх тарганах, наш футбольний корабель, в принципі, рухається вперед і на всіх футбольних фронтах в 2015 році ФФУ з результатом! Дякую керівництву ФФУ, що у своєму божевільному графіку життя приділяється увага і пляжному футболу. Дуже сподіваємося, що в 2016 році цієї уваги буде ще більше\”.

Заплановано, що стадіони будуть побудовані в Івано-Франківську, Львові, Одесі, Кременчуці, Смілі, Кіровограді, Дніпропетровську та Бердянську.

Погода