Новини - 19-03-2010, 07:03 - sasa 345

У Лубнах змагалися юні борці

Нещодавно в Лубнах відбувся міський турнір зі вільної боротьби серед юнаків 1998 року народження і молодших.

У змаганнях взяли участь вихованці тренерів Лубенської ДЮСШ Руслана Товкача і Сергія Кривошеї, тренера районної ДЮСШ „Колос” Володимира Слинька. У ваговій категорії до 26 кг І місце виборов Іван Кравченко, а друге – Денис Федоренко. У вазі до 29 кг переможцем став Євген Сацький (ЗНЗ № 2), а далі місця посіли Тимур Камалетдінов (ІІ) і Данило Яровий (ІІІ). Учень ЗНЗ № 2 Олександр Цимбаленко став найсильнішим у вазі до 32 кг. Він залишив за собою призерів Богдана Ільїна і Олега Довгого. Лубенці Євген Мороз та Кирило Романцов у ваговій категорії до 35 кг були найсильнішими на турнірі. Вага до 39 кг: І – Михайло Кривенченко, ІІ – Дмитро Роменський. Переможцем у вазі до 42 кг став Євген Мартюк, який був сильнішим за Ігоря Пляху і Сергія Рубана, що посіли, відповідно, І і ІІ місця. Після напруженої боротьби призові місця у вазі до 45 кг розподілилися так: І – Євген Ліхтанський, ІІ – Андрій Христич, ІІІ – Артем Лалич.

Трійка призерів у наступній ваговій категорії (до 48 кг) була такою: Владислав Горбатенко, Кирил Нестеров і Ростислав Михайленко. А у найважчій вазі (до 55 кг) пальму першості здобув Владислав Ляшенко, який у фінальному двобої переміг Олександра Дебольського. Допомогу в проведенні цікавих змагань надав міський відділ з питань фізичної культури, спорту і туризму, який очолює Іван Тузов.