Блоги - 02-05-2010, 02:05 - АлиМон 28

У пошуках екс-ворсклян. Сергій Єпуряну

Згадуємо плеймекера "Ворскли" Сергія Єпуряну.
У пошуках екс-ворсклян. Сергій Єпуряну

«Згадати все»… Звісно згадати все не можливо, але кожен з нас у скрутні часи згадує те, що йому приємно, і відразу на обличчі з’являється посмішка. В зв’язку з тим, що рубрика «100 великих ворсклян» поки що не обновлюється, пропонуємо згадати тих, хто грав в Полтаві не так давно, та залишив слід у серцях футбольних вболівальників.

Сергій Єпуряну — молдованин-футболіст

Футболіст збірної Молдови потрапив до Полтави за бажанням Володимира Мунтяна ще у 2004 році. Після Зорана Павловича в Полтаві не було толкового плеймейкера, і, з приходом Сергія, ця задача, здається, вирішилася. Гра команди Мунтяна у осінній частині чемпіонату почала наголоджуватися, та постійнй зміни у стартову складі зійшли на нуль, з’явився кістяк. Проте, після такого валідольного року, Мунтяна змінив Віктор Носов, котрий за словами Сергія «більш дипломатичний». Також гравець вказував на те, що фізичні кондиції команди були не у гарному стані, бо Носов цьому фактору приділяв менше уваги.

Як не сподівано молдованин з’явився у складі, так він і пішов з команди. Не дивлячись на всі завіряння керівництва, що склад по закінченню сезону 2005/06 не зазнасть втрат, Сергія в команді вже не було. Відразу після закінчення чемпіонату, Єпуряну підписав контракт з криворізьким «Кривбасом». Одначе у новій команді, до якої його запрошували на провідні позиції Сергій зовсім не заграв, зазнавши травми спини, котра його мучала ще у саратовському «Соколі». По закінченню сезону Сергій подався до Молдови, де заліковував травму, та вирішував, що йому робити далі.

Кінець 2008 року провів у столичному «Ністру» з Кішінева, зігравши 20 матчів, та  забивши чотири рази.

У 2009 році його запросили до казахського «Таразу», команду котра ніколи не хватала зірок з неба, навіть по місцевим міркам. Проте за рік, проведений у складі команди, відзнавчився 7-ма забитими м’ячами, що для футболістів клубу занебесний показник. Гідних фінансових вливань у клуб не було, і Сергію не зоставалося нічого іншого, як повернутися до Молдови, в клуб Дивізіону А (наша 1 ліга), котрий тільки-но перейшов до Національної Ліги Молдови (Наша Вища). Та наразі зіграв аж один матч, проти «Сфинтул Георге», в якому його команда «Віторул» отримала перемогу 7-0.

Погода