Міні-футбол - 20-12-2010, 11:12 - sasa 177

Зимовий чемпіонат присвячений
85-річчю створення Полтавського р
айону.

Перша ліга
У першій лізі продовжує лідирувати футбольний клуб \”Розсошенці\”. Минулого тижня вони зустрічалися зі своїми земляками з \”Олімпу\” і записали до свого активу вже п\’яту перемогу поспіль.
Продовжує дивувати \”Нива\”. Команда, якій перед стартом багато хто відводив роль відвертого аутсайдера, наразі перебуває на другій сходинці з найкращою атакою у лізі – 36 забитих м\’ячів.
Потроху набирає обертів \”Ювента\”. Розсошани на вихідних здобули дві важкі перемоги над \”Динамо\” – 5:4 та \”Розсошенцями-2\” – 6:5.

\”Нива\” (Розсошенці) – \”Сокіл\” (Степне) – 4:1, \”Біолог\” (Біологічне) – \”Розсошенці-2\” (Розсошенці) – 1:11, \”Ювента\” (Розсошенці) – \”Динамо\” (Божківське) – 5:4, \”Розсошенці\” (Розсошенці) – \”Олімп\” (Розсошенці) – 2:1, \”ДЮСШ\” (Розсошенці) – \”Вітал-агро\” (Чорноглазівка) – 6:4, \”Ювента\” (Розсошенці) – \”Розсошенці-2\” (Розсошенці) – 6:5

Становище лідерів:
Розсошенці – 15, Нива – 12, ДЮСШ – 10, Олімп, Сокіл – 9.

Друга ліга
Найцікавішим матчем минулого вік-енду стала недільна зустріч лідерів – \”Юність\” – \”Краяни\”. На другій хвилині рахунок точним ударом в дальню \”дев\’ятку\” відкрили гості. Такий початок став холодним душем для \”Юності\”, проте вони швидко оговтались і ще до перерви забили п\’ять м\’ячів. Рано повіривши у підсумкову перемогу, розсошани в\’яло розпочали другий тайм, за що швидко були покарані двома голами. У середині тайму становище господарів стало ще гірше – за другу жовту картку поле покинув їх голкіпер, а за декілька хвилин рахунок став нічийним – 5:5. У час, що залишився обидві команди могли схилити шальки терезів на свою користь. Нерви сильнішими виявилися у \”Юності\”, яка за дві хвилини до закінчення матчу забила переможний гол. Його автором став Андрій Педяш. Ця перемога дозволила команді з Розсошенців одноосібно очолити турнірну таблицю другої ліги.

\”Колан\” (Мачухи) – \”Куликове\” (Куликове) – 6:2, \”Юність\” (Розсошенці) – \”Фронт Змін\” (Тахтаулове) – 5:2, \”Колан\” (Мачухи) – \”Фронт Змін\” (Тахтаулове) – 3:3, \”Старт\” (Божківське) – \”Союзне\” (Жуки) – 4:3, \”Куликове\” (Куликове) – \”Дружба\” (Мачухи) – 2:5, \”Дукла\” (Супрунівка) – \”Фаворит\” (Степне) – 5:1, \”Юність\” (Розсошенці) – \”Краяни\” (Судіївка) – 6:5

Юність – 15, Дружба – 12.

Зимовий чемпіонат
Полтавського району з міні-футболу

Майданчик \”Терешки\” (4 тур):
\”Спортінг\” (Терешки) – \”Юність\” (Терешки) – 2:4, \”Головач\” (Головач) – \”Факел\” (Терешки) – 3:3, \”Авангард\” (Минівка) – \”Хапоель\” (Копили) – 1:1, \”Гренада\” (Микільське) – \”Золотий орел\” (Степне) – 2:1, \”Промінь\” (Ковалівка) – \”Спарта\” (Микільське) – 2:0

Юність – 9, Гренада – 8.

Майданчик \”Розсошенці\” (4 тур):
\”Колан\” (Мачухи) – \”Супрунівка\” (Супрунівка) – 2:4, \”Абазівка\” (Абазівка) – \”Редбул\” (Супрунівка) – 1:2, \”Дружба\” (Мачухи) – \”Краяни\” (Судіївка) – 0:2, ФК \”Розсошенці\” – \”Сандерленд\” (Супрунівка) – 3:0

Краяни – 9, Абазівка, Розсошенці-2, Сандерленд – 6.