Міні-футбол - 20-12-2010, 11:12 - sasa 37

Зимовий чемпіонат присвячений
85-річчю створення Полтавського р
айону.

Перша ліга
У першій лізі продовжує лідирувати футбольний клуб \»Розсошенці\». Минулого тижня вони зустрічалися зі своїми земляками з \»Олімпу\» і записали до свого активу вже п\’яту перемогу поспіль.
Продовжує дивувати \»Нива\». Команда, якій перед стартом багато хто відводив роль відвертого аутсайдера, наразі перебуває на другій сходинці з найкращою атакою у лізі — 36 забитих м\’ячів.
Потроху набирає обертів \»Ювента\». Розсошани на вихідних здобули дві важкі перемоги над \»Динамо\» — 5:4 та \»Розсошенцями-2\» — 6:5.

\»Нива\» (Розсошенці) — \»Сокіл\» (Степне) — 4:1, \»Біолог\» (Біологічне) — \»Розсошенці-2\» (Розсошенці) — 1:11, \»Ювента\» (Розсошенці) — \»Динамо\» (Божківське) — 5:4, \»Розсошенці\» (Розсошенці) — \»Олімп\» (Розсошенці) — 2:1, \»ДЮСШ\» (Розсошенці) — \»Вітал-агро\» (Чорноглазівка) — 6:4, \»Ювента\» (Розсошенці) — \»Розсошенці-2\» (Розсошенці) — 6:5

Становище лідерів:
Розсошенці — 15, Нива — 12, ДЮСШ — 10, Олімп, Сокіл — 9.

Друга ліга
Найцікавішим матчем минулого вік-енду стала недільна зустріч лідерів — \»Юність\» — \»Краяни\». На другій хвилині рахунок точним ударом в дальню \»дев\’ятку\» відкрили гості. Такий початок став холодним душем для \»Юності\», проте вони швидко оговтались і ще до перерви забили п\’ять м\’ячів. Рано повіривши у підсумкову перемогу, розсошани в\’яло розпочали другий тайм, за що швидко були покарані двома голами. У середині тайму становище господарів стало ще гірше — за другу жовту картку поле покинув їх голкіпер, а за декілька хвилин рахунок став нічийним — 5:5. У час, що залишився обидві команди могли схилити шальки терезів на свою користь. Нерви сильнішими виявилися у \»Юності\», яка за дві хвилини до закінчення матчу забила переможний гол. Його автором став Андрій Педяш. Ця перемога дозволила команді з Розсошенців одноосібно очолити турнірну таблицю другої ліги.

\»Колан\» (Мачухи) — \»Куликове\» (Куликове) — 6:2, \»Юність\» (Розсошенці) — \»Фронт Змін\» (Тахтаулове) — 5:2, \»Колан\» (Мачухи) — \»Фронт Змін\» (Тахтаулове) — 3:3, \»Старт\» (Божківське) — \»Союзне\» (Жуки) — 4:3, \»Куликове\» (Куликове) — \»Дружба\» (Мачухи) — 2:5, \»Дукла\» (Супрунівка) — \»Фаворит\» (Степне) — 5:1, \»Юність\» (Розсошенці) — \»Краяни\» (Судіївка) — 6:5

Юність — 15, Дружба — 12.

Зимовий чемпіонат
Полтавського району з міні-футболу

Майданчик \»Терешки\» (4 тур):
\»Спортінг\» (Терешки) — \»Юність\» (Терешки) — 2:4, \»Головач\» (Головач) — \»Факел\» (Терешки) — 3:3, \»Авангард\» (Минівка) — \»Хапоель\» (Копили) — 1:1, \»Гренада\» (Микільське) — \»Золотий орел\» (Степне) — 2:1, \»Промінь\» (Ковалівка) — \»Спарта\» (Микільське) — 2:0

Юність — 9, Гренада — 8.

Майданчик \»Розсошенці\» (4 тур):
\»Колан\» (Мачухи) — \»Супрунівка\» (Супрунівка) — 2:4, \»Абазівка\» (Абазівка) — \»Редбул\» (Супрунівка) — 1:2, \»Дружба\» (Мачухи) — \»Краяни\» (Судіївка) — 0:2, ФК \»Розсошенці\» — \»Сандерленд\» (Супрунівка) — 3:0

Краяни — 9, Абазівка, Розсошенці-2, Сандерленд — 6.