Аматори - 25-07-2011, 11:07 - sasa 144

У \”Шишацькому кубку\” незабаром стануть відомі переможці груп

Тривають матчі турніру \”Шишацький кубок\”, в якому стартували 32 команди області.

У другому турі ФК \”Лубни\” грав у Червонозаводському Лохвицького району, де суперником його був місцевий \”Харчовик\”.  Гру можна назвати \”матчем невикористаних можливостей\”, адже при беззаперечній перевазі гостей лубенці не спромоглися забити жодного м\’яча, а самі у середині другого тайму пропустили потужний удар з 25 метрів від досвідченого Костянтина Кононенка. Ця поразка, звичайно, психологічно вплинула на самих футболістів та уболівальників. Наступного дня після прикрої поразки у Червонозаводському для лубенців прийшла приємна звістка – ФК \”Лубни\” зарахована перемога 3:0 у матчі першого домашнього туру \”Шищацького кубка\” проти ФК \”Пирятин\”. Адже у другому таймі того поєдинку на заміну у пирятинців вийшов Владислав Голуб, який є мешканцем Драбова Черкаської області і за регламентом не мав права грати у \”Шишацькому кубку\”. Відтак у ФК \”Лубни\” є на сьогодні всі шанси, щоб вийти з групи і потрапити до чвертьфіналу. А на переможця групи 4 чекатимуть суперники з групи 2. Це \”Космос\” (Воскобійники), ФК \”Шишаки\”, \”Авангард\” (Яреськи) і \”Вікторія\” (Самарі). Але для того, щоб посісти перше місце у групі, лубенцям потрібно ще перемагати вдома ФК \”Лохвиця\”, який у друголіговому чемпіонаті \”пасе задніх\” і після першого кола у групі \”А\” йде на четвертому місці змагань. Отже, всі чекають на вирішальний поєдинок у Лубнах 27 липня.

Результати деяких інших матчів другого ігрового дня: \”Темп\” (Градизьк) – ФК \”Миргород\” – 13:1, \”Нива\” (Попівка) – \”Колос\” (Великі Сорочинці) – 2:1, ФК \”Лохвиця\” – \”Харчовик\” (Червонозаводське) – 0:0, ФК \”Пирятин\” – ФК \”Лохвиця\” – 3:1, ФК \”Петрівці\” – ФК \”Велика Багачка\” – 1:3, \”Псел\” (Гадяч) – ФК \”Жоржівка\” – 0:2, \”Колос\” (Пашківка) – \”Динамо\” (Решетилівка) – 0:6, \”Локомотив\” (Гребінка) – ФК \”Рокита\” – 3:0. Чвертьфінальні матчі будуть зіграні 30 липня, півфінальні – 2 серпня, а фінал пройде 6 серпня у Шишаках.