Фото - 01-03-2020, 10:03 - 618
“Ворскла”(дубль)-“Шахтар”(дубль) 1:3. Фотомить
Кращі фото з гри дублюючих складів "Ворскли" та "Шахтаря".
![“Ворскла”(дубль)-“Шахтар”(дубль) 1:3. Фотомить](https://fcvorskla.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/vor-sha-2020dubl.jpg)
Учора дублери “Ворскли” на стадіоні “Лтава” в Крутому Березі проводили матч проти дублерів донецького “Шахтаря”. На жаль, наші хлопці поступилися з рахунком 1:3. Вашій увазі пропонується фотоогляд гри від Олександра Смолєва.
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua