Останні новини - 08-09-2012, 07:09 - sasa 137

\”Ворскла\” двічі розгромила \”Кремінь\”

Використовуючи паузу в чемпіонаті \”Ворскла\” провела два матчі з \”Кременем\”, давши можливість зіграти основі та резерву

Ворскла – Кремінь – 4:0

Рябушко 1, Баранник 17, 37, Чичиков 41
Ворскла: Лавренюк (Непогодов, 46), Ткачук, Пєсков, Ченбай (Радченко, 46), Сапай, Вовкодав, Скляр (Марусич, 46), Яковлєв, Рябушко (Вовченко, 46), Баранник, Чичиков.
Кремінь: Прокоп, Буличов, Музика, Борисенко, Волошин, Барба, Бєляєв, Шонія, Саркісян, Коваленко, Гордієнко.

У першому матчі на поле вийшли умовно другі склади ворсклян і кременчуцького Кременя. Доля цієї дружньої зустрічі була вирішена ще в перші 45 хвилин, коли «біло-зелені» забили чотири м\’ячі. Після перерви вже нікому не судилося засмутити стражів воріт. Варто відзначити, що після тривалої мовчанки нагадав про себе Олег Баранник, який тривалий час відновлювався після травми. Нападник двічі розписався у воротах опонентів.

Ворскла – Кремінь – 3:0

Будник 9, Маркоскі 58, 63
Ворскла: Казаков, Матвєєв, Чеснаков, Западня, Краснопьоров (Ченбай, 65), Маркоскі (Рябушко, 65), Громов (Скляр, 46), Будник, Кривошеєнко, Лієтава.
Кремень: Шаповал, Шевченко, Тининнік, Бацула, Никонов, Івлєв, Кунєв, Кругляк, Волга, Слабишев.

Лише в першому таймі кременчужани змогли гідно протидіяти більш іменитому супернику. Вже в дебюті зустрічі після подачі від кутового прапорця голом відзначився Будник, точно пробивши головою.

З початком другої 45-хвилинки позначилася різниця у фізичній готовності команд, і ворскляни буквально затиснули гостей на їх половині поля. Йован Маркоскі двічі скористався націленими передачами партнерів по команді, закріпивши остаточний рахунок товариської зустрічі – 3:0,- повідомляє прес-служба біло-зелених.