Останні новини - 26-01-2013, 04:01 - sasa 23

\»Ворскла\» непереможна в спарингах

\»Ворскла\» непереможна в спарингах

Полтавська команда провела перший спаринг на другому тренувальному зборі і четвертий у зимову перерву

 

Ворскла — Динамо Тбілісі — 2:0

Громов 29, Янузі 90

Ворскла (1-й тайм): Казаков, Лагос, Ткачук, Даллку, Пердута, Чеснаков, Маркоскі, Громов, Будник, Кривошеєнко, Комаровський.
Ворскла (2-й тайм): Непогодов, Чеботаєв, Курелех, Пєсков, Кунєв, Ребенок, Сілюк, Куценко, Лагос, Янузі, Баранник.

 

У першому таймі перевага була на боці ворсклян. Грамотно комбінуючи на половині поля суперників, ворскляни притиснули «Динамо» до власних воріт. Особливо старався потенційний новачок команди Панайотіс Лагос. Грек грав, як кажуть, з головою. В одному з епізодів він здорово зорієнтувався в ситуації, обіграв суперника, і потужно пробив по воротах — поруч зі штангою. Відмінно виконував роль плеймейкера Маркоскі. Впевнено керував захистом Даллку. Брали активну участь в організації атак фланги. Всі ці дії призвели до голу — Кривошеєнко навісив з правого флангу, а Громов був першим на м\’ячі — 1:0. Полтавці продовжили атакувати, але до кінця першого тайму рахунок не подвоїли.

У другому таймі малюнок гри кардинально не помінявся, полтавці продовжували атакувати. Гравці «Динамо» активізувалися в атаці і стали шукати шляхи до воріт, але так і не знайшли, хоча і створили кілька небезпечних моментів. Ворскляни ж не дали довго господарювати супернику. Один із найнебезпечніших моментів біля воріт «Динамо» виник на 60-й хвилині. Кунєв пройшов по флангу і віддав на Янузі. Ахмед пробивав головою, але воротар витягнув м\’яч з нижнього кута.

Янузі свій гол забив вже під фінальний свисток — отримавши відмінний пас, Ахмед обіграв воротаря і пробив вже у порожні ворота — 2:0, — інформує прес-служба ворсклян.

Погода