- 23-01-2011, 12:01 - sasa 213

Впевнена перемога баскетболісток Полтави

У Лубнах у спортзалі Лубенської ДЮСШ три дні тривали фінальні змагання з баскетболу серед дівчат 1994-1995 років народження в залік Спартакіади школярів Полтавщини.

У фіналі вели боротьбу сім кращих команд області, переможців зональних турнірів. Це юні баскетболістки з Полтави, Кобеляк, Лубен, Шишак, Миргорода, Пирятина і Чутового. За підсумками фінальних баталій впевнену перемогу здобули спортсменки з обласного центру, вихованки тренера СДЮШОР № 2 Тетяни Тонченко. Юні і вже досвідчені полтавки спочатку перемогли ровесниць з Чутового 57:23, Шишак 78:18 і Кобеляк 88:22, а потім у напруженому поєдинку за „золото” здолали з рахунком 64:54 команду Миргорода і заслужено посіли перше місце. Склад переможниць був таким: Надія Телешник, Євгенія Фесенко, Валентина Смєтрова, Анна Блажко, Аліна Кропивницька, Катерина Калініченко, Вікторія Мордик, Марія Місан, Юлія Ніколаєнко, Ольга Костенко, Інна Карпенко. Другими стали підопічні миргородського тренера Ірини Шавгарової, серед яких добротною грою виділялися Тетяна Ярославська, Еліна Кузьменко та Тетяна Грибовод. За третє місце зустрілися лубенки, яких представляв на змаганнях вчитель фізвиховання ЗНЗ № 2 Олександр Гайдук, і представниці Чутового (тренер Микола Ільченко). Господарки поступилися 22:27 і „бронзу” здобули чутівські баскетболістки, кращими серед яких були Четверте місце посіли лубенки.