Новини - 20-01-2021, 06:01 - admin 5382

Визначилися спаринг-партнери ворсклян на зборах у Туреччині

Полтавці зіграють з представниками Косово, Сербії, Словенії і Чорногорії.
Визначилися спаринг-партнери ворсклян на зборах у Туреччині

Сьогодні офіційний сайт ФК «Ворскла» повідомив графік контрольних матчів, які проведе команда на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

У період з 24-го січня по 4-е лютого Юрій Максимов планує зіграти чотири спаринги з представниками Косово, Сербії, Словенії й Чорногорії. 24-го січня ворскляни протистоятимуть косовським «Балканам», 28-го січня – сербській «Младості», 31-го січня – словенській «Мурі» і 4-го лютого – чорногорській «Зеті».

Різні ЗМІ повідомляють про гравців, які знаходяться на перегляді, або яким пропонували укласти контракт. Однак поки про підписання нових трудових угод офіційно не повідомляється. Юрій Максимов прагне залучати до команди виконавців, яким виповнилося не більше 28 років. На думку тренера, такі футболісти зможуть допомагати “Ворсклі” протягом мінімум трьох-чотирьох сезонів.

Нагадаємо, що цієї зими полтавська команда поповнилася Георгієм Цітаішвілі (оренда), а також бразильцем Луїзао та гравцем національної збірної Люксембургу Олів’є Тіллем (повноцінний контракт).

Погода