Ретро - 25-01-2013, 06:01 - sasa 215

Як це було. 1996 рік. “Ворскла” – “Динамо-2”

Раритетний відеоогляд матчу сезону 1995/96 "Ворскла"-"Динамо-2".

Відеопортал продовжує знайомити відвідувачів сайту уболівальників “Ворскла” з відеоархівом матчів минулого. На черзі матч 1996 року з “Динамо-2”.

У другому колі сезону 1995/1996 серед команд першої ліги “Ворскла” у 21 матчі втратила лише 7 очок. Полтавці раз програли ― в Чернівцях “Буковині” – своєму головному конкуренту за єдину путівку до вищої ліги. Ще двічі біло-зелені зіграли внічию вдома з “Динамо-2” і в Кременчуці з “Нафтохіміком”.

Матч із “Динамо-2” був лише другим у 1996 році. Першу гру з напівпрофесійною “Ратушею” полтавці легко виграли ― 2:0. А ось з другою динамівською командою виграти не вдалося, хоча протягом гри “Ворскла” мала перевагу. Але, відверто, м’яч не йшов у ворота “Динамо”. У першому таймі забив Юрій Соболь. А ось у другому таймі Віталій Самойлов зрівняв рахунок ― 1:1.

Цікаво, що в складі киян на поле вийшло шестеро майбутніх ворсклян: Олександр Головко, Сергій Баланчук, Ігор Костюк, Олександр Венглинський, Дмитро Семчук та автор голу в ворота “Ворскли” Віталій Самойлов.