Як це було. 1996 рік. “Ворскла” – “Ратуша”

Раритетний відеоогляд матчу сезону 1995/96 "Ворскла"-"Ратуша".

Відеопортал сайту уболівальників “Ворскла” відкриває нову рубрику – “Ретро”

У цій рубриці ми будемо давати відео матчів “Ворскли” минулого.

Для початку маленький огляд матчу 23 туру першої ліги сезону “Ворскла” – “Ратуша” (Кам’янець-Подільський). Це була перша офіційна гра команди у 1996 році. Перший матч у Полтаві з командою з Хмельниччини, яка замінила після першого кола “Темп-Адвіс” і була по-суті напівпрофесійним клубом, зібрав понад 15 тисяч глядачів. Незважаючи на важкий газон, “Ворскла” змогла порадувати уболівальників. У кожному таймі ворскляни забили по голу. У першому таймі відзначився Ігор Толстов, а після перерви на поле вийшов новачок команди – Сергій Чуйченко, який в середині другого тайму відкрив лік забитих голів за полтавську команду. Міг рахунок довести до розгромного Іван Шарій, але не зміг реалізувати пенальті. Зрештою перемога 2:0, яка дозволила “Ворсклі” утримувати лідерство у першій лізі сезону 1995/1996 рр., сезоні який став тріумфальним для команди в цілому…