Новини - 28-11-2020, 10:11 - admin 2076

Як “Ворскла” з “Динамо” в Києві грала

Трохи статистики матчів Динамо й Ворскли в Києві.

Уперше Динамо й Ворскла зустрілися в Києві навесні 1997-го року. У бронзовий сезон полтавці дали бій майбутньому чемпіону на виїзді, а сам матч запам’ятався великою кількістю гостьових уболівальників та красивим голом зі штрафного Івана Шарія. Однак, тоді Ворскла програла з рахунком 1:2.

Надалі полтавці поступалися Динамо на виїзді постійно. Набрати бодай очко в столиці не змогли Віктор Пожечевський, Олександр Довбій, Анатолій Коньков, Олег Моргун та Андрій Баль.

Першим тренером, який зумів відібрати очки в Динамо на його полі став Віктор Носов. У березні 2006-го року Ворскла відстояла в столиці нульову нічию. А через рік знову відібрала очки в киян –  на цей раз нічия 1:1.

Микола Павлов і Сергій Свистун всі матчі Динамо на виїзді програвали. Спочатку програвав і Василь Сачко, але в серпні 2016-го року Ворскла від керівництвом Василя Вікторовича перервала тривалу серію з двадцяти матчів в Києві без перемог. І не просто перервала, а виграла 2:0 завдяки дублю Юрія Коломойця.

Після цієї перемоги полтавські футболісти зазнали на виїзді від Динамо чотирьох поразок поспіль. Усього Динамо й Ворскла зіграли між собою в рамках чемпіонатів України в Києві двадцять п’ять матчів. У них двадцять дві перемоги здобули динамівці, дві гри закінчилися внічию й одна перемога в активі полтавців.