Матчі - 27-02-2021, 07:02 - admin 8454

Є перша офіційна перемога “Ворскли” в 2021-му році!

Полтавці переривають шестиматчеву безвиграшну серію.
Є перша офіційна перемога “Ворскли” в 2021-му році!

“Ворскла” – “Олександрія” 3:1 (1:0)

Протокол матчу.

Втративши очки в перших двох весняних турах, «Ворскла» поставила себе в непросте становище. Ні, виліт полтавцям поки не загрожує. Але й третє місце, про яке говорило керівництво клубу, потроху віддаляється.

Тому в матчі проти одного з основних конкурентів, яким після двох перемог  на старті другого кола стала «Олександрія», потрібно було брати три очки. Тут або пан, або пропав.

Три очки були потрібні й команді Володимира Шарана, яка дуже активно розпочала гру й особливо в перші десять хвилин серйозно турбувала захист «Ворскли». Основна загроза йшла після виконання стандартів. Олександрійці демонстрували різні домашні заготовки й оборона полтавців до цього була не готова. Під час одного з кутових Дмитро Різник не зумів дістатися до м’яча й воротаря підстрахував Давід Пуцлін. Хорват показав хороші воротарські навики, коли, знаходячись на лінії власних воріт, ногою відбив удар, який наносився з кількох метрів.

А що «Ворскла»? Полтавці вперто чекали свого шансу й дочекалися. На 39-й хвилині Кулач скористався тим, що послизнувся Бондаренко, перехопив пас назад і вийшов сам на сам з Біликом. Удар нападника полтавців був точним – 1:0. Ось так олександрійська команда, яка володіла перевагою, пішла на перерву в ролі наздоганяючої. Візуально цей момент нагадав момент, який трапився в матчі цих суперників кілька років тому. Тоді вже на першій хвилині послизнувся Олексій Дитятьєв, а Роман Яремчук реалізував вихід сам на сам з воротарем полтавців.

Початок другого тайму нагадував початок першого. З тією різницею, що гостям таки вдалося забити. Момент був дуже схожий на той, який був на початку першої половину матчу. Знову Різник йде на вихід в гущу гравців і до м’яча не добирається. М’яч метається по воротарському майданчику, поки його у ворота не відправляє Бабогло – 1:1.

Переломною в матчі стала 70-та хвилина. Саме тоді «Ворсклі» вдалася класна комбінація. Луїзао вкинув аут на Кулача. Владислав оцінив ситуацію, помітив забігання Пердути по правому флангу й відправив верховий пас у вільну зону. Повноцінно зупинити м’яча Ігор не встигав, тому в падінні ногою скинув на Тілля. Люксембурзький легіонер вчасно підтримав атаку й ударом в один дотик вразив дальній кут воріт Білика – 2:1.

Саме цей гол став вирішальним. Команда Юрія Максимова отримала остаточну психологічну впевненість, яку на 77-й хвилині закріпив VAR. Після подачі кутового з правого флангу на газоні опинився Артем Челядін. Полтавці особливо не апелювали до арбітра, а гості встигли розпочати контратаку. Після того, як м’яч залишив межі поля, Денис Шурман пішов переглядати повтор. Повтор показав, що Челядін впав не без допомоги свого опікуна – пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Кулач – 3:1.

У час, що залишися до кінця зустрічі, рахунок міг змінитися в обидві сторони. У олександрійців добре в гру з лави запасних увійшов Новіков. Нападник мав мінімум дві нагоди, щоб забити. В одному з моментів добре зіграв Різник, а в іншому Андрій пробив головою повз ворота. У полтавців з меж штрафного майданчика в нижній кут цілив Артем Челядін – трохи неточно.

Таким чином, «Ворскла» нарешті перервала безвиграшну серію в чемпіонаті, яка налічувала шість матчів. Сподіваємося, що ця перемога дозволить команді Юрія Максимова повноцінно повернутися в гонку за «бронзою».

Олександр Данник

Погода