- 16-06-2013, 09:06 - sasa 132

І Єнакієво не встояло…

У Стовбиній Долині Новосанжарського району відбувся черговий матч мотобольного чемпіонату України

Колос, посилений легіонером з Росії та ветеранами полтавського Вимпелу, обіграв найблагополучнішу команду України – Союз-3 з Єнакієвого з рахунком 6:0.

Гості прибули на гру молодіжним складом без легіонерів із Росії. Перший м\’яч в активі Геннадія Миця, який він провів наприкінці першого періоду. На початку другої чверті гри росіянин із полтавським корінням виступив у ролі асистента, а подвоїв перевагу Володимир Калінін. Під кінець другого періоду гості пропустили втретє. Відзначився знову Геннадій Миць. Четвертий гол знову був на рахунку Миця. 5 й 6 голи були на рахунку дуету Калінін-Миць. Спочатку забив сам Калінін, а вже потім став асистентом Миця, який поставив остаточну крапку в матчі ― 6:0.