Новини - 22-03-2010, 10:03 - sasa 178

Із велосипедом ― на Північний полюс!

Із велосипедом ― на Північний полюс!

58-річний житель Якимового Великобагачанського району Валерій Бут вважає себе фанатом здорового способу життя та фізичної культури.

Попри далеко не юний вік він зберіг чудову форму, яка дозволяє йому виступати у ветеранських змаганнях з настільного тенісу, армрестлінгу, гирьового спорту, а також із шашок, хоч це, останнє, й не має безпосереднього стосунку до нашої теми. Але головним предметом захоплення Валерія Бута є велосипед. І як екологічно чистий засіб пересування, і як культурний артефакт. Якщо погода видається вам украй несприятливою, а хтось, незважаючи на неї, хвацько розсікає простір на двох колесах, ймовірно, це саме він, Валерій Федорович. Цього невисокого міцного бороданя та його залізного друга не спиняють ні вітер, ні мороз, ні ожеледь, ні бездоріжжя. Окрім звичних щоденних вояжів наш герой виявляє також інтерес до екстремальних подорожей. В усякому разі дві сотні кілометрів за день для нього далека не межа. Причому Валерій Бут долає ці відстані виключно на дорожньому велосипеді. Такий, якщо хочете, один з наріжних каменів його філософії.

Коли кількість прожитих років невпинно збільшується, одні люди підводять підсумки своїм досягненням і звершенням, інші вирішують, що саме настав час для реалізації давніх, можливо, ще дитячих, мрій. Валерій Бут загорівся бажанням дістатися по кризі до Північного полюсу. За його словами, такий прецедент був усього один, на спеціально сконструйованій веломашині. Він же збирається подолати відстань на звичайному дорожнику. Стверджує, що можливі складнощі й небезпеки оцінює реально, і вони його жодним чином не лякають. Готовий і до примх погоди, і до торосів, і до можливих проблем із технікою. Єдине, до чого наш мандрівник не зовсім готовий ― до фінансових випробувань. Тому й підшукує мецената або спонсора, який би надав необхідну матеріальну допомогу. Валерій Бут вважає, що рекламуючи свого майбутнього благодійника, він би цілком відпрацював витрачені на нього гроші.

Він закликає тих, кого це може зацікавити, телефонувати за номером 38(066) 515-01-38. Цей контактний телефон чинний і для можливого компаньйона, який ризикне розділити з великобагачанським мрійником труднощі майбутньої подорожі. Побажаймо їм успіху!

Анатолій КАРПОВ

Погода