Мотобол - 24-08-2010, 01:08 - sasa 63

Здобутки українців

Здобутки українців

Наприкінці літа єдина українська команда \»Антрацит\» (Кіровське, Донецька область), яка виступає у чемпіонаті Східноєвропейської ліги з мотоболу (серед команд Росії, Білорусі та України), почала покращувати своє турнірне становище у цьому турнірі.

Це стало можливим тому, що знову в \»Антрациті\» по-ударному заграв дует наших земляків — вихованців мотобольної школи Полтавщини Іван Костюк-Володимир Бойко. На щастя, Володимир встиг уже відновити свої сили після важкої травми, отриманої на чемпіонаті Європи 2010 року в Білорусі. У серпні \»Антрацит\» створив дві сенсації — не програв на своєму полі двом претендентам на призові місця у Східноєвропейській лізі. Спочатку українці перемогли російський \»Ковровець\» (Ковров) — 4:3 (2 м\’ячі забив Бойко, ще 2 — Бабенко, а у росіян тричі відзначився Царьов-молодший). Потім \»Антрацит\» зіграв унічию з найсильнішою командою Білорусі \»Автомобілістом\» (Пінськ) — 3:3. У цій зустрічі м\’ячі забивали тільки наші земляки: Костюк — 2 і Бойко, а у складі білорусів усі 3 м\’ячі забив кращий бомбардир в історії чемпіонатів Європи з мотоболу Власовець. Після цього українці здобули ще одну перемогу над російською командою з Краснодарського краю \»Агрокомплекс\» (станиця Кірпільська) — 5:2, тут двічі відзначився Бойко, а по одному м\’ячу у складі \»Антрацита\» забивали: Костюк, Войков і Москаленко.

Ще одна українська команда \»Союз-3\» (Єнакієве), яка не виступає у Східноєвропейській лізі, взяла участь у всеросійському турнірі в Краснодарському краї. Українці посіли 5 місце серед 6 команд. У турнірній таблиці \»Союз-3\» випередив \»Комету\» (станиця Кущовська), а пропустив уперед \»Агрокомплекс\» (Кірпільська), \»Металург\» (Видне), \»Кіровець\» (станиця Полтавська) і \»Славу\» (Тихорецьк).

Погода