Футзал - 15-10-2016, 03:10 - Націоналіст 19

Жіночий футзал: сенсація була близько

Жіночий футзал: сенсація була близько

Футзалістки полтавського ПЗМС у Броварах дали бій минулорінчому чемпіону «IMS-НУХТ», але все ж поступилися.

 

Після того, як на новий сезон не заявилася ірпінська «Біличанка», стало зрозуміло, що саме полтавки і киянки, скоріш за все, розіграють між собою чемпіонство. Тому матч першого туру був надзвичайно важливим.

 

Краще його розпочали господарки, які завдяки голам Форсюк і Воловенко повели з рахунком 2:0. До кінця першого тайму ПЗМС зумів відквитати один м’яч завдяки вдало пробитому дабл-пенальті Юлією Дударчук.

 

Дебют другого тайму був за полтавками. Спочатку Дударчук оформила дубль, а потім Вікторія Шаповал використала вкидання від воротаря черех увесь майданчик – 2:3.

 

У повітрі запахло міні-сенсацією. Але нашій команді вкотре не вистачило глибини складу. Основне навантаження лягає на одних і тих самих футзалісток, у той час, як суперниці мають в своєму розпорядженні мінімум дві рівноцінні четвірки.

 

На 35-й хвилині гості не встежили за Бавзенюк, яка замкнула дальню стійку, а вже буквально через десять-двадцять секунд рахунок став 4:3. Після вдало розіграної комбінації Титова забивала вже практично в порожні ворота.

 

ПЗМС пішов відігруватися й отримав у свої ворота ще два м’ячі. Дубицька вдало зіграла на добиванні, а Воловенко вражала вже порожні ворота – Микола Кудацький замінив Івасенко на польового гравця. Фінальна сирена зафіксувала впевнену за рахунком перемогу господарок 6:3.  

 

Цей матч вкотре показав, що для боротьби за чемпіонство керівництву полтавського клубу варто задуматися над запрошенням ще як мінімум одного-двох кваліфікованих гравців. Так, повернення Івасенко вирішило проблему на позиції першого номера, яка була однією з найбільш гострих у минулому сезоні. Але серед польових гравців нових імен ми поки не побачили. Більше того, не виступає Олександра Лясковська, яка в минулому сезоні могла вийти й підмінити своїх молодих партнерок.

 

Для порівнння: діючі чеміпонки підсилилися бразильським воротарем Камілою Дженніфер і капітаном «Біличанки» Іриною Дубицькою…

 

Олександр Данник

Погода