ПРОКОПИНЕНКО Володимир
ВЛАСЕНКО Ігор
СОЛОВЕЙ Сергій

За крок од лідера

Позавчора футболісти полтавської "Ворскла" у матчі четвертого туру чемпіонату СРСР приймали луцьку "Волинь", минулорічного чемпіона другої ліги.

Цікаво, що, як і в попередній грі з "Галичиною", розв'язка настала на 13-й хвилині. Після стрімкого прориву лівим флангом В. Прокопиненко сильно пробив у напрямку воротарського майданчика лучан.

Надалі зустріч проходила з перемінним успіхом. Більше "роботи" було у голкіпера "Ворскли" Олега Моргуна, залишив він ворота недоторканими. Здавалося, що рахунок так і не зміниться. Але кінцівка все ж була на боці господарів. За сім хвилин до фінального свистка після подачі кутового І. Кислов зумів подвоїти рахунок.

26 квітня полтавці виступатимуть в Ульяновську проти "Старту", а 29 - у Нальчику зі "Спартаком".

П.КАРНАУХ.
"Зоря Полтавщини" № 94 (17494), 22 квітня 1990 року (неділя).

Ще два голи Ігоря Кислова

Вся боротьба в цьому матчі проходила, в основному, ближче до центру поля, інколи завершуючись гострими моментами біля воріт якоїсь з команд.

На 13-й хвилині після флангової передачі Володимира Прокопипенка Ігор Кислов переправив м’яч у кут воріт "Волині". І потім до кінця першого тайму обидві команди не робили рішучих спроб знайти шляхи до воріт суперника.

Набагато цікавішою виявилася друга половина матчу, особливо після виходу на поле нападаючого полтавців Олександра Лисковця. Гострих моментів біля воріт гостей побільшало.

На 70-й хвилині м’яч знову побував у сітці, але цього разу Кислов бив з положення "поза грою". Через кілька хвилин Олександр Лисковець вийшов один на один з голкіпером, але вжарив мимо воріт.

За 7 хвилин до кінця матчу після подачі кутового м’яч "застряв" біля воріт "Волині", і все той же Кислов добив його у сітку - 2:0. Варто нагадати, що п’ять забитих "Ворсклою" голів, чотири - на рахунку Ігоря Кислова.

Наступні два матчі полтавська команда проведе на виїзді в Ульяновську та Нальчику. А 2 травня в Ленінграді "Ворскла" зустрінеться у 1/32 фіналу Кубка СРСР з "Зенітом".