99 Пз Україна СОЛОВЕЙ Сергій 99 Зх Україна ХАРКІВЩЕНКО Ігор
99 Нп СРСР ВЛАСЕНКО Ігор

Україна Геннадій ЛИСЕНЧУК СРСР Олександр ТАРХАНОВ

Насторожує дебют

Не минуло й шости хвилин у матчі "Ворскли" з "Шираком", як у воротах полтавців уже побувало два м'ячі. Остаточний рахунок 3:0 на користь "Ширака".

І не згадували б про це знову, якби підібне не повторилося й у передостанньому матчі першого кола. 11 липня на стадіон "Колос" "Ворскла" приймала одного з лідерів - армійців Одеси і програвала вже на 12 хвилині. Нечемно обійшовся у штрафному майданчику захисники "Ворскли" І.Китайко з нападаючим армійців В. Зіничем. Пенальті пробив чи не найактивніший у гостей О. Кошелюк і відкрив рахунок.

До честі господарів вони не пішли в глухий захист, а почали планомірний наступ і облогу воріт суперників. Після перерви гри здебільшого точилася па полонині поля одеститів.

На 73 хвилині майстер спорту І. Шарій не упустив, свого шансу, встановив рівновагу. Міг би він відзначитися й раніше. Та, виконуючи штрафний удар, не зумів "підняти" м'яча над "стінкою" захисників. Після цього був ще епізод, коли м'яч таки побував у сітці. Арбітр із Краснодара Ю. Чеботарьов хотів уже було показати на на центр, але завагався і, порадившись із боковим суддею, взяття воріт не зафіксував.

Отже, нічия - 1:1.

14 липня "Ворскла" приймає "Зорю” (Бєльці), а "Кремінь" - армійців Одеси.

П. КАРНАУХ.
"Зоря Полтавщини" № 159 (17559), 13 липня 1990 року (п'ятниця).

Важка нічия

У черговому турі полтавська "Ворскла" приймала на своєму полі одного з лідерів Західної зони - футболістів одеського СКА.

У першому таймі на полі повністю домінували гості. Вони уже в дебюті гри відкрили рахунок з одинадцятиметрового штрафного удару. Але після перерви полтавці, мабуть, згадали, що вони грають па своєму стадіоні і повела штурм воріт одеситів. Іван Шарій не упустив свого шансу. На 73-й хвилині він з льоту пробив - і м'яч опинився у правому куті воріт.

Але до цього був ще один гол, який забив той же Шарій. Суддя в полі Ю. Чеботарьов його не зарахував. Дивно, як арбітр міг зафіксувати положення поза грою в епізоді коли на лінії воріт стояли двоє захисників одеситів. Взагалі цей матч суддя провів на низькому рівні. Йому явно бракувало рішучості для припинення грубої гри, на яку другий тайм виявився багатим.

До кінця зустрічі рахунок так і не змінився. Отже, нічия - 1:1.