БОГДАНЕЦЬ Валерій
ВОЛОШКО Олександр
НЕМЕШКАЛО Владислав

Екзаменував... аутсайдер

Команда "Ширак" з вірменського міста Кумайрі (донедавна воно називалось Ленінакан) була суперником полтавської "Ворскли" у черговому турі чемпіонату СРСР серед команд другої ліги. Матч відбувся позавчора на стадіоні "Колос".

Забитий М. Колесовим уже на дев'ятій хвилині м'яч, певно, додав господарям поля ще більшої самовпевненості щодо своєї переваги над суперником - аутсайдером чемпіонату. Розплата не забарилась. Не минуло й десяти хвилин, як технічні вірменські футболісти зрівняли рахунок. Він не змінився до перерви.

Опісля "Ширак" забиває і другий м'яч у ворота "Ворскли". Тут же І. Шарій не реалізовує пенальті (легко посланий ним м'яч воротар перехопив). Що? Чергова поразка полтавської команди, яка, мов осінній лист, стрімко опускається на останні сходинки турнірної таблиці. Розчаровані глядачі, яких і так жменька сиділа на трибунах, уже висловлювали, було, підтримку атакам гостей.

І все ж господарі поля, додавши спортивної злості атак, зуміли добитися свого. Правда, "Ширак" майже увесь другий тайм грав удесятьох - суддя покарав червоною карткою гравця, який грубо опротестував його рішення щодо пенальті... І. Власенко, як тільки вийшов на заміну, зрівняв рахунок, а за дві хвилини до фінального свистка у сум'ятті біля воріт "Ширака" І. Шарій забив таки і вирішального гола. 3:2 - перемога "Ворскли", як ковток повітря після серії поразок.

Завтра вона зустрінеться з іншою вірменською командою - "Лорі" (Кіровакан).

О. ВАСИЛЕНКО.
"Зоря Полтавщини" № 242 (17642), 20 жовтня 1990 року (субота).

З мінімальним рахунком

У четвер полтавська "Ворскла" приймала на своєму полі одного із аутсайдерів Західної зони футболістів "Шираку". Щоправда, саме господарі перебувають також у нижній частині турнірної таблиці. Отже, таке сусідство передбачало цікаву і безкомпромісну боротьбу. Ці передбачення виправдалися. Перша половина гри закінчилася внічию – 1:1. К полтавців відзначився один із ветеранів Микола Колесов, а от інший ветеран Іван Шарій не зумів реалізувати пенальті. В цьому випадку чудово зіграв воротар гостей, який парирував штрафний удар.

Та все ж таки у другому таймі господарі довели свою перевагу. Спочатку Іван Шарій реабілітував себе, забивши другий м’яч. А потім Ігор Власенко потроїв результат. Гості відповіли лише одним голом, більшого добитися їм не вдалося. Після цього матчу "Ворскла" набрала 35 очок і вийшла з небезпечної зони у турнірній таблиці.

Завтра полтавці вдома зустрічаються із футболістами "Лорі".

О.ЯРОСЛАВЕНКО.
"Комсомолець Полтавщини" № 126 (5127), 20 жовтня 1990 року (субота).

"Ворскла" - "Ширак" Кумайрі - "Лорі" Кіровокан (Чемпіонат СРСР. 1990. Друга ліга. Західна зона. 39-40 тури)

"Ворскла" - "Ширак" Ленінакан (Чемпіонат СРСР. 1990. Друга ліга. Західна зона. 39 тур)