УЛИЦЬКИЙ Сергій
КАТЕРУША Юрій
ЛЕОНОВ Юрій

«ВОРСКЛУ» — ПЕРЕМОГЛИ

«Минулої п’ятниці «Колос» приймав вдома полтавську «Ворсклу» гра проходила з перевагою нашої команди. Полтавці в цьому матчі зробили ставку на нічию і захищалися всією командою, а «Колос», назвпаки, робив усе, щоб забити гол. У першому таймі нікопольським футболістам вдалося відкрити рахунок. Це сталося на 45-й хвилині, коли центральний захисник «Ворскли» О. Кривенко зіграв у своєму штрафному майданчику рукою. Суддя зустрічі Я. Гресьо (Львів) призначив 11-метровий удар, який реалізував капітан «Колоса» І. Гімро.
У другій половині матчу полтавці посилили гру, зробивши декілька замін, але нападаючий «Колоса» Ю. Леонов звів нанівець усі намагання гостей щодо нічийного результату Він забив гол з подачі В. Ященка, який обіграв захисника і воротаря «Ворскли». 2:0 — і перша перемога нікопольських футболістів аж у третьому турі.
Підсумки. Зіграно три матчі вдома: нічия, поразка, перемога. З шести можливих очок на рахунку команди тільки три. Забили — три м'ячі, пропустили — два. Кращий бомбардир — Ю. Леонов (2 м'ячі). Попереджено двох гравців (Д. Топчієва, О. Єськова).
Наступні три матчі «Колос» проведе на виїзді».

П. ЖЕЖУРІН.
«Південна зоря» №38 (3732), 28 марта 1989 (вторник).

ПОРАЗКА У НІКОПОЛІ

«У двох перших іграх на своєму полі нікопольці набрали одне очко. Тому в звітному матчі господарі майдайчика прагнули будь що реабілітувати себе в очах болільників. З перших хвилин гра проходила в спокійному руслі, і форварди команд особливо не турбували голкіперів. Перший гострий момент нікопольці створили на 12-й хвилині. Після сильного удару Леонова м'яч із порожніх воріт вибив Прокопиненко. Господарі поля свої атаки завершували дальніми прицільними ударами. На 23-й і 36-й хвилинах надійно зіграв наш воротар Олег Моргун, який парирував м'ячі після ударів Гімро. На 37-й хвилині полтавці мали нагоду відкрити рахунок у матчі. Добре зіграв Шарій, але його сильний удар парирував воротар нікопольців Кириєнко. Стрілка годинника показувала на 45-у хвилину першого тайму. Удар по воротах «Ворскли». М'яч влучив у руку Кривенка, і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Штрафний удар чітко реалізував форвард господарів Гімро. 1:0.
У другій половині гри замість Богданця та Власенка вийшли Кислов і Рєзник, які мали підсилити атакуючі дії полтавців. Господарі почали нервувати і діяти з порушенням правил. Досить грубо проти Шарія грав Пужеєнко, який отримав попередження. На 63-й хвилині захист полтавців створив штучне положення поза грою, сподіваючись на свисток арбітра. Але він мовчав, і троє форвардів нікопольців вийшли віч-на-віч з Моргуном. Перший удар воротар парирував, та м'яч відскочив до Леонова, той не втратив свого шансу. 2:0, повели господарі. Останні хвилини матчу наші земляки відчайдушно атакували ворота «Колоса». Але
скоротити рахунок так і не вдалося.
Свій перший матч сезону на своєму полі полтавці проведуть завтра із ужгородським «Закарпаттям».