ВЛАСЕНКО Ігор
ЮДАНОВ Ігор

Якщо на полі є справжній лідер

«Хто у "Прикарпатті" складає головну ударну силу? Дати однозначну відповідь на це запитання нині досить важко, оскільки останнім часом у команді нема яскраво вираженого лідера.
В попередньому матчі розчарував своєю пасивністю Турянський. А цього разу саме він завдавав найбільше прикрощів захисникам гостей. І хоча Туринському не вдалося забити гол, дві його точні передачі були
результативними. На 7-й хвилині після прострільної передачі з флангу форвард іванофранківців виграв боротьбу за м'яч, створивши А.Шулятицькому зручну позицію для завершального удару.
Ще до перерви Турянський міг подвоїти рахунок. В середині першого тайму влучив м'ячем у стійку воріт, а перед свистком на перерву, обігравши кількох суперників, залишився віч-на-віч з Моргуном, який сміливим кидком у ноги ліквідував загрозу.
Зрештою, майже в аналогічній ситуації на 49-й хвилині схибив і граючий тренер "Ворскли" Рєзнік.
А незабаром виник неприємний інцидент. Ротань недозволеним прийомом зупинив Толочка, і сумнівну роль арбітра в цьому ігровому епізоді взяв на себе Хомин, одверто вдаривши суперника, за що й дістав червону картку.
До кінця зустрічі ще залишилося понад 20 хвилин. Але слід віддати належне господарям поля, котрі в складній ситуації не знизили активності. А.Шулятицькому вдалося подвоїти рахунок. І знову допоміг йому Турянський…».
* * *
Результати інших ігор: СКА - "Зоря" - 5:1, "Кривбас" - "Маяк" - 2:0, "Суднобудівник" -
"Шахтар" - 5:2, "Дніпро" - "Зірка" - 0:0, "Закарпаття" - "Нафтовик" - 1:0, "Буковина" -
"Кремінь" - 2:0, "Колос" - "Поділля"- 3:2, "Торпедо" - "Нива" Вц. - 1:2, "Новатор" - "Полісся" -
2:1, "Кристал" - "Волинь" - 1:2, "Океан" - "Авангард" - 0:0, "Чайка" -"Нива" Тр. - 1:2.

О.ОЛЕКСИШИН.
«Прикарпатська правда» №194, 10 жовтня 1989 (вівторок).

Кроки вниз

«З однаковим рахунком (0:2) обидві полтавські команди програли на виїзді матчі 50-го туру чемпіонату СРСР. «Ворскла» поступилася в Івано-Франківську «Прикарпаттю», а «Кремінь» у Чернівцях — «Буковині».
Отже, на семи сходинках угорі турнірної таблиці змін не сталося. «Ворсклу», яка була на восьмому місці, обійшли армійці Одеси, «Колос» і «Закарпаття».
Учора наші земляки провели останні в цьому сезоні зустрічі в гостях у рамках чемпіонату. Полтавці — у Чернівцях, а «Кремінь» — в Ужгороді, після чого вони проведуть по три заключних матчі на своїх полях— 14, 17 і 20 жовтня».

П. КАРНАУХ.
«Зоря Полтавщини» № 232 (17332), 10 жовтня 1989 (вівторок).

* * * *
«Невдало зіграли на виїзді у матчах чергового туру першості серед команд майстрів другої ліги шостої зони наші земляки. Кременчуцький «Кремінь» зазнав поразки від одного з лідерів - чернівецької «Буковини» — з рахунком 0:2.
Такий же результат був зафіксований і у Івно-Франківську, де місцеве «Прикарпаття» перемогло полтавську «Ворсклу».

«Комсомолець Полтавщини» № 121 (4966), 10 жовтня 1989 (вівторок).

* * *
«Полтавська «Ворскла» в Івано-Франківську програла «Прикарпаттю» — 0:2».

«Кременчуцька зоря», 10 жовтня 1989 (вівторок).

"Прикарпаття" Івано-Франківськ - "Ворскла" (Чемпіонат СРСР. 1989. Друга ліга. VІ зона. 48 тур)