22.07.2012.
Волинь (Луцьк) - Ворскла (Полтава)
1 : 0


Прем'єр-ліга


Волинь 1 : 0 Ворскла
Волинь (Луцьк) Ворскла (Полтава)
22.07.2012. 18:45
2 тур
Стадіон: Авангард (Луцьк) . 4150 глядачів (вміст 12080)
Погода: мінлива хмарність , Температура: 19ºC
Трансляція: 2+2 2+2
 
Суддя: Дмитро ЖУКОВ (Донецьк)
Перший асистент: Ігор АЛЬОХІН (Сімферополь)
Другий асистент: Ярослав ТРЕХЛІБ (Дніпро)
Резервний арбітр: Олександр ПАВЛЮК (Київ)
Делегат: Віктор СТАРОВОЙТ (Київ)
Інспектор: Валерій ЛИСЕНКО (Одеса)


Склади команд
Амп Гравець Амп Гравець
1 Вр Україна СТАРЦЕВ Максим 51 Вр Україна КАЗАКОВ Олексій
3 Зх Україна СІМІНІН Сергій 2 Зх Україна МАТВЄЄВ Олександр
4 Зх Болгарія ІВАНОВ Валентин 4 Зх Албанія ДАЛЛКУ Арменд
6 Зх Північна Македонія ШИКОВ Ванче 13 Зх Україна ПЄСКОВ Євген
5 Зх Болгарія ЗАНЄВ Петр 23 Зх Україна САПАЙ Вадим
90 Пз Україна ПИЛИПЧУК Сергій 5 Пз Україна КРАСНОПЬОРОВ Олег
8 Нп Україна СКОБА Ігор 10 Пз Сербія МАРКОСКІ Йован
10 Пз Румунія БІКФАЛВІ Ерік 11 Пз Україна КРИВОШЕЄНКО Іван
89 Пз Бразилія РАМОН Лопес 17 Зх Україна ЧЕСНАКОВ Володимир
7 Нп Італія ШУМАХЕР Майєр 77 Пз Україна ПІЧКУР Євген
31 Нп Швейцарія СУБОТІЧ Даніель 39 Нп Словаччина ЛІЄТАВА Іван
 
Запасний склад
Амп Гравець Амп Гравець
16 Вр Україна ШЕЛІХОВ Денис 12 Вр Україна НЕПОГОДОВ Дмитро
9 Пз Україна ГЕРАСИМ'ЮК Олег 9 Нп Україна БЕЗУС Роман
24 Зх Румунія ІЗВОРАНУ Сілвіу 7 Пз Україна ГРОМОВ Артем
19 Нп Україна БАБИР Олексій 8 Пз Україна БУДНИК Євген
15 Зх Україна ШАНДРУК Олег 20 Пз Україна МІЛЬКО Вадим
38 Зх Україна НАСОНОВ Олександр 34 Зх Україна ТКАЧУК Євгеній
35 Пз Сербія СТЕВІЧ Саша 27 Нп Албанія ЯНУЗІ Ахмед
 
Головні тренери
Україна Анатолій ДЕМ'ЯНЕНКО Україна Вадим ЄВТУШЕНКО

Хронологія гри
Гравці   clock.png   Гравці
СУБОТІЧ Даніель goal.png 34
46 substitution.png БЕЗУС Роман
МАРКОСКІ Йован
49 yellow_card.png МАТВЄЄВ Олександр
СІМІНІН Сергій yellow_card.png 54
БАБИР Олексій
ШУМАХЕР Майєр
substitution.png 60
ІЗВОРАНУ Сілвіу
СКОБА Ігор
substitution.png 63
68 yellow_card.png САПАЙ Вадим
70 yellow_card.png ПЄСКОВ Євген
73 substitution.png БУДНИК Євген
ПЄСКОВ Євген
80 substitution.png ГРОМОВ Артем
ПІЧКУР Євген
ГЕРАСИМ'ЮК Олег
ПИЛИПЧУК Сергій
substitution.png 84
ЗАНЄВ Петр yellow_card.png 88

Про всі неточності в протоколах або неспівпадіння з вашими даними прохання повідомляти на fcvadmin@ukr.net

Євтушенко в гостях у Дем'яненка

 

Волинь — Ворскла
22 липня. Луцьк. Стадіон “Авангард”. Початок о 18.45.

Трансляцію першого тайму обіцяє канал "2+2" (в якому обсязі і форматі покажуть другий тайм наразі невідомо)

Прогноз  - 2:0.

Волинь - ВорсклаПісля матчу з “Кривбасом”, Вадим Євтушенко натякнув на те, що у Луцьку буде підсилання. Цікаво, кого мав на увазі наставник ворсклян? З числа тих футболістів, які вже підписали контракти, зокрема про словака Лієтаву? Чи будуть ще нові трансфери? Так чи інакше, але після сумної гри в першому турі, Вадиму Анатолійовичу потрібно щось змінювати і робити це негайно. Бо наразі у “Ворскли” не простежується ні гри, ні результату. А з кожним наступним програшом довіра з боку уболівальників буде розтавати як сніг на сонці.

Суперник у полтавців більш ніж грізний. Лучани завжди були незручною командою для біло-зелених, незалежно від того хто тренує “Волинь” і хто грає в її складі. Зараз волиняня в черговий раз намагаються кардинально змінити склад. У матчі проти “Карпат”, який приніс нічию 1:1, вийшло кілька нових футболістів, переважно легіонерів.

У минулому сезоні "павловська" “Ворскла” вдома перемогла “Волинь” Кварцяного - 3:1, а в Луцьку команди розійшлися миром — 0:0. Тоді лучанами вже керував Анатолій Дем'яненко. І ось до Луцьку команду везе вже Євтушенко. Можна говорити про нове протистояння тренерів із колишнього золотого складу "Динамо" середини 80-х минулого століття. Як пройдуть гостини Вадима Анатолійовича у Анатолія Васильовича покаже матч. Зачекаємо неділі...

 

Шкода лише про те, чи побачать матч уболівальники по ТБ? Спеціально для того, аби показити аж весь перший тайм, матч перенесли на 15 хвилин раніше. Тому перший тайм канал 2+2 покаже повністю. А що буде з другийм таймом наразі невідомо. Адже о 19.30 розпочнеться показ іншого матчу - "Арсенал" - "Динамо". Можливо, кінцівку матчу в Луцьку покажуть повністю, а може й не покожуть. Бо ще кудись потрібно втулити рекламні блоки. Тут лише залишається гадати, що взагалі запропонує такий непередбачуваний канал "2+2".

Суботич забивает в воскресенье

 

И второй свой матч в новом чемпионате ворскляне проиграли, и вновь, как и неделю назад – минимально – 0:1.

 

Проблемы в стане бело-зеленых, как говорится, налицо. Невооруженным взглядом видна несогласованность командных действий, беззубость в атаке, неуверенные действия в обороне  с таким обилием ошибок, что лишь несостоятельность форвардов команд-соперников позволяет ворсклянам пропускать пока всего по одному голу за матч. Но так будет не всегда – впереди у команды Вадима Евтушенко игры не только с «Кривбассом» и «Волынью», да простят меня поклонники этих команд. Дальше будет труднее.

Перечень клубных проблем будет явно неполным, если вынести за скобки вот уже второй матч кряду отсутствие двух ведущих защитников – Селина и Курилова. Без них теряет надежность не только оборона ворсклян, ситуация с этими, без сомнения, ключевыми фигурами уже вышла за пределы зеленого прямоугольника футбольного поля и негативно вляиет на психологический микроклимат, на настроения в коллективе. В Луцк Селин и Курилов не полетели, и ссылки на их травмы не успокаивают, а скорее – раздражают болельщиков. Как поведет себя клуб по отношению к своим лидерам, всерьез вознамерившимся уйти? Какие меры готов принять, на какие шаги готов пойти? Ведь негоже, ей богу, чтобы два молодых парня с действующими контрактами на руках занимались «выкручиванием рук» и других частей тел клубных боссов.

 Крайне удивило отсутствие в стартовом составе полтавчан Романа Безуса, которого многие считают на сегодняшний день незаменимым игроков для «Ворсклы». Только не Евтушенко. То ли игра Романа в первом туре так не понравилась коучу, то ли он соперника решил слегка запутать тактической схемой с двуми опорниками оборонительного плана и одним креативщиком-созидателем. Но как бы там ни было, Безус начал матч со скамеечки запасных, чего не было на моей памяти уже давненько. На плечи Маркоски ложились функции диспетчера, «подносчика патронов» для распиаренного в СМИ «нового Анелька» - словацкого форварда Ивана Лиетавы. Ну, что можно сказать по первой официальной игре гренадера? Да ничего особенного, кроме желания и борьбы нападающий не продемонстрировал. Так что деньги на его приобретение Иван Лиетава, по всей видимости, начнет отрабатывать уже в последующих поединках. Если, конечно, выиграет конкуренцию за место в основном составе у албанца Янузи. Видимо, других вариантов игры в атаке у нас на сегодня просто не существует. Грустно…

Изрядно перекроил Вадим Евтушенко и оборонительные порядки своей команды. Женя Песков и Саша Матвеев в центре обороны, при всем уважении к этим ребятам – далеко не эталон надежности, как мне кажется. Даллку и Сапай расположились на флангах, причем правый достался опытному легионеру, который, напомню, при необходимости, всегда мог закрыть и центральную зону. После домашнего удаления Долганского, перед Евтушенко встала еще одна дилемма – кому доверить пост номер один? Вариантов было два – Казакову, которого начал привлекать к «основе» еще Павлов в минувшем сезоне, либо же Непогодову, которого, насколько я понимаю, в серьезном деле никто из нового тренерского штаба ворсклян пока еще не видел. В итоге тренерский совет решил доверить ворота Алексею, который, к слову, сыграл на хорошем уровне. Нервничал Леша заметно, но партнеров не подвел, а во втором тайме несколько раз откровенно говоря - выручил свою команду смелыми бросками в ноги форвардам лучан. Что же касается пропущенного гола, то винить в нем Казакова сложно – настолько мастерски все исполнил Суботич. Луцкий серб принял мяч на грудь и не дав ему опуститься на землю с разворота эффектно пробил в угол. Так был забит единственный гол в этой вязкой, тяжелой игре на мокром после дождя поле стадиона «Авангард».

Моментов за 90 минут обе команды создали немного. Самый реальный шанс спасти игру гости упустили за 10 минут до ее окончания, когда вышедший на замену Артем Громов оказался один на «убойной» позиции, прямо против ворот. И мяч Артему лег удобно, как надо, и оппонентов поблизости не оказалось, но его выстрел с 15 метров был неточным – мяч пролетел над перекладиной. Можно вспомнить и пушечный удар Красноперова в первом тайме, с которым Максим Старцев справился лишь каким-то чудом. Безус, вышедший на поле во втором тайме вместо Маркоски, на 67-й минуте, получив передачу от Красноперова, ювелирным пасом, в свою очередь, нашел в хозяйской штрафной площади нашего «Анельку», но Иван просто не попал по мячу, находясь в идеальной позиции для удара. Вот, пожалуй, и вся острота у ворот Старцева. Нерадостно как-то, негусто… 

А вот кто порадовал, так это группа фанатов из Полтавы, проделавших неблизкий путь, чтобы поддержать родную команду. Болели ребята неистово, их, группу из 15-20 человек временами было слышно лучше, чем целый сектор волынских «ультрас».

Посетил игру в Луцке экс-форвард ворсклян Василий Сачко – обе команды для него родные. Причуды судьбы: Сачко должен был работать в Полтаве с молодежью, но в последний момент принял приглашение Виталия Кварцяного стать его помощником в «Кривбассе», однако за три дня до стартового поединка весь штаб криворожцев собрал вещи и уехал из Кривого Рога. Уехал и Сачко – чтобы увидеться со старыми друзьями, но уже в Луцке. Надо полагать, что вскоре Василий окажется там, где и Кварцяный – молва «сватает» экспрессивного наставника-шоумена во Львов. Неужто на выходных увидимя снова?

Так вышло, что моим соседом в Луцке на стадионе был сам Майкон Оливейра – главный снайпер «Волыни», который никак не утрясет все свои дела с клубом. Он сидел через ряд, вместе со своей очаровательной супругой, и внимательно следил за происходящим на поле. Правда, глаза у бразильца, которого, говорят, очень хочет видеть в Киеве Юрий Семин, были очень грустные. Мысленно он наверняка был с партнерами по команде там, на поле, однако пока вынужден ждать решения своей участи сидя с друзьями на трибуне «Авангарда». Лучане на этот раз выиграли и без Майкона – впервые на своем стадионе с тех пор, как коллектив возглавил Анатолий Демьяненко. Долго Васильевич ждал этого дня, пока наконец «Ворскла» и донецкий арбитр Жуков, почти не скрывавший своих симпатий, не подарили ему столь долгожданный праздник. А Суботич, как оказалось, забивает по воскресеньям…

Нынче полтавчане переживают переходный период  - от требований Павлова команда уже отношла, а к пониманию игры по Евтушенко – еще не пришла. Отсюда, видимо, и проблемы, и ошибки в простых ситуациях. Самое главное в сложившейся ситуации – не шарахаться со стороны в сторону, оставаться со светлой головой, спокойно гнуть свою линию. Паниковать пока еще рано, но первые выводы делать уже можно. Похоже, ворсклян ждет очень трудная осень, но многое зависит от них самих.

 

Станислав МАЙЗУС

Вадим Євтушенко: "Ми грали набагато краще, ніж у першому матчі"

 

Післяматчева прес-конференція наставника ворсклян Вадима Євтушенка

 

Вадим Євтушенко- Гра важка, зрозуміло, що ми грали проти хорошої команди, в якій гарні виконавці. В принципі, виконавська майстерність і відобразилась на табло, коли гравець «Волині» приймає м’яч на груди і з лінії штрафного кладе його у кут воріт, а в кінці матчу Артем Громов, у якого була краща позиція, не влучає у ворота. В цьому, напевно, була різниця між командами. Хлопці старалися, грали набагато краще, ніж в попередньому матчі. Було більше бажання, самовіддачі, але ми в порівнянні з суперником ще не можемо грати в оптимальному складі. Наш центрфорвард вперше з'явився, зіграв практично з чистого листа. Вважаю, що він непогано виглядав, особливо в першому таймі, в другому йому, звичайно, було важко. Шкода, що наші заміни не підсилили гру, хоча в другому таймі були, так би мовити, «гойдалки». Були і в нас моменти, і суперник був близький до того, щоб прорватись і забити гол. Важко сказати, чи заслуговували ми на поразку чи ні, я вважаю, що нічия була більш справедливим результатом.

- Чому Безуса не було в стартовому складі?
- У нас були проблеми у першому матчі… Це моє рішення, я хотів, щоб Маркоскі зіграв на своїй старій позиції, щоб організувати більше контролю м’яча в середині поля. В принципі, якщо б не пропустили, це було б виправдано. Але оскільки пропустили, то слід було посилювати атакуючі дії.

- Чи будете ще підсилюватись?
- Нам би наших старих гравців отримати назад. Вони через різні причини травмувалися і не можуть зараз приймати участь у командній грі.

- Коли зможемо побачити Селіна і Курилова?
- Я думаю, на цьому тижні. Вони тренуються з командою, але не готові ще на 100 відсотків.

 

 

 

Анатолій Дем'яненко: "Є результат, а гра не дуже"

 

Прес-конференція наставинка "Волині" Анатолія Дем'яненка

 

Анатолій Дем'яненко- Як ви всі бачили, гра була дуже важкою. Я задоволений результатом, але не грою. Гравці скаржилися, що поле було в’язке. Ноги підсіли, як у нашої команди, так і в гостей. Були непогані відрізки, але нетривалі. Самі розумієте: створюється нова команда, грають нові чотири-п’ять гравців. Найголовніше - ми рухаємось в правильному напрямку. Щоправда, з «Карпатами» грали краще. Так буває, коли гра хороша, а результату немає, а сьогодні є результат, а гра не дуже.

- Помітно, що гравці Волині повільно розпочинають атаки…
- Так, я, звісно, вимагаю від гравців швидкого переходу з оборони в атаку. Але розумієте: старт чемпіонату, гравці підсвідомо не хочуть розкриватись, грають стримано. Так, вони переживають за результат і, можливо, себе стримують, хоча я і кажу, що потрібно грати у більш яскравий футбол.

- Ви багато говорите про адаптацію гравців, скільки ще часу потрібно для цього?
- Зачекайте ще дві-три гри. Ви бачите, у них вже зараз потрохи з’яляється взаєморозуміння. Тим більше, гравці які прийшли – професіонали високої кваліфікації, вони грають за збірні, тому, я думаю, проблем не буде.

 

 

Фото гри


Офіційна програма матчу

Офіційна програма матчу

Погода