КРАСОВ Олексій
ПОЛЮЛЯХ Микита
КРАВЧЕНКО Дмитро

Донецький трилер

Результативний матч видали молодіжні склади донецького "Металургу" та "Ворскли". 8 м'ячів побувало у воротах команд, однак перемогу здобули полтавці, які поступаючись по ходу матчу змогли виграти - 5:3.

Трохи більше десяти хвилин знадобилося полтавській молоді, щоб забити перший гол. Після подачі кутового, м'яч влучив у руку захисника «Металурга». Арбітр Костянтин Труханов розсудив епізод на користь «Ворскли» і призначив пенальті. Марусич впевнено виконав удар з «точки» - 0:1. Далі виник небезпечний епізод біля воріт «Ворскли». Моначелло виходив сам на сам із Лавренюком, але пробив трохи неточно. Далі настало затишшя, як виявилося перед бурею. Під кінець першої півгодини гри відзначився Моначелло, з навісу Квашука - 1:1. Гості відповіли хвилин через п'ять. Чичиков знайшов пасом Рябушка, якому ніхто не завадив прийняти м'яч і точно пробити - 1:2. Господарі відгукнулися блискавично. Мамутов прострілив на Моначелло й італієць відновив рівновагу в поєдинку. 2:2 після першого тайму.

Ледве почалися другі 45 хвилин гри, як ворскляни вже відставали на один гол. Хамід в результаті відмінної атаки залишив свій автограф у воротах Лавренюка. А потім настали дві хвилини слави Микити Вовченка. Спочатку він сам заробив пенальті, і його реалізував. А через хвилину і зовсім вивів свою команду вперед - 3:4. Таким чином, Микита зробив собі шикарний подарунок на весілля і День Народження, які він святкував у цю неділю. Неприємний епізод стався на 86-й хвилині, коли арбітр вилучив з поля автора першого гола Марусича (друга жовта картка). Хоча, незважаючи на вилучення Максима, біло-зелені забили ще раз, зробивши свою перемогу впевненішою. Кравченко зробив сольний прохід і ударив по воротах - 3:5, пише офіційний сайт ворсклян.