БУБНОВ Сергій
ВІТЕР Дмитро
ТАРАСЕНКО Юрій
МАРІЇЧ Максим

Уже на третій хвилині полтавці досягли успіху, але боковий лайнсмен угледів гравця “Ворскли-2” в положенні поза грою і гол не було зараховано. Далі гра пішла, як кажуть, на зустрічних курсах. На 12-й хвилині із зручної позиції вдарив “сімка” гостей капітан команди Дмитро Вітер, але значно вище воріт. На 23-й хвилині після кутового біля воріт полтавців м’яч прийняв нападник олександрійців Сергій Гвоздевич, та знову не поцілив у “рамку”. А на 30-й хвилині голкіпер гостей Олександр Козенко вийшов далеко із воріт, чим не забарився скористатися Юрій Козлюк, перекинувши м’яча через голкіпера. Окрилені успіхом, ворскляни знову організували масову атаку і за дві хвилини вдруге скористалися помилкою олександрійського воротаря. Олександрійці не змирилися з такими подіями і вже за хвилину капітан Дмитро Вітер увірвався до штрафної площі і скоротив рахунок — 2:1.

Після перерви активнішими були полтавці. І вже за 12 хвилин той самий Юрій Козлюк оформив дубль. Здавалося б, гру вже зроблено, але в дії гравців втрутився молодий рефері із Дніпропетровська Віталій Романов. На 65-й хвилині він придумав “гру рукою” футболіста господарів і призначив більш ніж сумнівний пенальті. Покарання чітко реалізував Сергій Гвоздецький. У залишку часу обидві команди докладали багато зусиль: одна, аби закріпити успіх, друга, щоб здобути хоча б одне очко. І це вдалося олександрійцям. За п’ять хвилин до завершення матчу суддя в полі організував одинадцятиметровий у ворота господарів. У штрафному майданчику була штовханина і замість штрафного — знову одинадцяти-метровий, який знову виконав “десятка” гостей Сергій Гвоздецький — 3:3.