КИСЛОВ Ігор
ШОХ Рохус
ТРУБНИКОВ Володимир

ГОЛИ-КРАСЕНІ!

«У четвертому турі чемпіонату країни «Ворскла» приймала команду «Шахтар» із Павлограда і добилася успіху, завоювавши прихильність численних уболівальників і повагу гостей. Правда, перемога землякам далася нелегко.
Минуло майже півгодини зустрічі й один із павлоградських футболістів на лаві запасних, не втерпівши, висловився:
— Неначе возика катають...
Він мав на увазі спортсменів обох команд, які зав'язували численні мікроєдиноборства в різних точках поля, а якихось реальних загроз обом воротарям за цей час не створили.
Оплесками вибухнув стадіон на 33 хвилині, коли Ю. Дейнеко пройшов по лівому флангу, точно відпасував м'яч І. Шарію, той прострілив уздовж воріт і І. Кислов невідпорним ударом завершив передачу.
На 51 хвилині І. Шарій подвоїв рахунок, а за сім хвилин до фінального свистка він же поставив останню крапку.
3:0! Красива, нелегка, бажана і заслужена перемога, після якої полтавці стали лідерами. У них, як у «Буковини» і в СКА (Одеса) стало по шість очок із восьми. Старт, погодьтеся, вдалий».

К.ПАВЛОВ.
«Зоря Полтавщини» № 80 (16880), 7 апреля 1988 (четверг).

ЛІДИРУЄ «ВОРСКЛА»

«Перший гол у грі господарі поля забили на 33-й-хвилині. Передачу вздовж воріт точно завершив центральний нападаючий «Ворскли» Ігор Кислов (це його четвертий м'яч у чотирьох турах). До цього могли відзначитися Іван Іванченко, Юрій Рєзнік, чимало гострих моментів виникало і побіля воріт «Ворскли»,
Другий тайм був багатий на голеві моменти. Запам'яталися небезпечні удари майстра спорту І. Шарія. На 51-й хвилині після його влучного удару рахунок стає 2:0.
Гості теж могли відзначитися, але надійно діяв воротар «Ворскли» Олег Моргун. Цілеспрямовані і гострі контратаки господарів досягли своєї мети. За 7 хвилин до завершення матчу І.Шарій проводить третій м’яч у ворота «Шахтаря».
Гра «Ворскли» і її результативність в двох останніх матчах не може не радувати любителів футболу. 10 та 13 квітня полтавці проведуть два матчі у Миколаєві та Одесі, 17 квітня «Ворскла» на своєму полі прийматиме у черговому матчі чемпіонату команду «Новатор» (Жданов)».

ГРА З ТОЧКИ ЗОРУ НАЧАЛЬНИКА КОМАНДИ «ШАХТАР» АНАТОЛІЯ КЕСКЮЛЕ: —
«Відсутність в нашій команді центрального нападаючого М. Самойленка, безумовно, позначилася на грі. Багато голевих моментів залишилися незавершеними. Що ж до полтавців, то вони діяли енергійно, цілеспрямовано і результативно. Хороше враження залишилося від гри дебютанта «Ворскли» Ігоря Кислова. І взагалі, полтавці були сильнішими, особливо в другому таймі».