КОЛЯДЮК Георгій
ПАНКОВ Андрій
БЄСЄДІН Юрій

КРОК У «ДЕСЯТКУ»

«Добившись нічиєї з охтирським «Нафтовиком» на його полі, аутсайдер шостої зони другої ліги чемпіонату країни харківський «Маяк» відчайдушно боровся за очки і у звітному матчі з полтавською
«Ворсклою», що позавчора відбувся па стадіоні «Колос». В останні п'ятнадцять хвилин гри, програючи 0:1, гості всі сили кинули в атаку і таки змусили захисників «Ворскли» кілька разів грубо помилитися. Однак
добитися бажаного результату харків'янам так і не вдалося. В цей час господарі поля могли б збільшити рахунок — з вигідної позиції Олег Рудько головою пробив над перекладиною. А протягом усього матчу наші
земляки робили ставку на дальні удари по воротах, що цілком виправдано, адже більшість вищих на зріст суперників, певно, вигравали б верхові м'ячі у своєму штрафному майданчику. Зовні красивими були удари Володимира Прокопиненка, Сергія Лукаша, Івана Іванченка, Івана Шарія, але їм ледь-ледь бракувало точності. Лише раз, на початку зустрічі, після однієї з таких атак воротар «Маяка» відбив м'яч, і Юрій Рєзник від лінії штрафного майданчика злету направив його в сітку. Цей єдиний гол і вирішив долю матчу. «Ворскла» набрала 53 очка і з одинадцятого місця в турнірній таблиці перемістилася на дев'яте, адже її «сусіди» у звітному турі не дорахувалися очок. Так, горлівський «Шахтар» програв (0:1) охтирському «Нафтовику», житомирський «Спартак» задовольнився вдома нічиєю (1:1) в зустрічі з чернівецькою «Буковиною», а криворізький «Кривбас» програв (1:2) у Севастополі «Чайці».

О. КУЛИК.
«Зоря Полтавщини» № 231 (16731), 7 жовтня 1987 (середа).

У ДЕСЯТЦІ КРАЩИХ

«Наближається до завершення чемпіонат, країни з футболу в другій лізі. Триває напружена боротьба як у верхній частині турнірної таблиці, так і серед тих команд, які її замикають. Упевнено лідирують сімферопольська «Таврія», тернопільська «Нива» і «Прикарпаття».
Черговим суперником полтавської «Ворскли» була команда «Маяк» (Харків). Вона разом із жданівським «Новатором», київським СКА та кіровоградською «Зіркою» веде боротьбу за право залишитися в другій лізі.
Харків'яни розпочали гру агресивно і вже на 6-й хвилині передача Юрія Усмаєва ледве не закінчилася голом після прицільного удару майстра спорту Володимира Лінке. Та на висоті в цьому, епізоді був воротар полтавців Олег Моргун.
Активними були і нападаючі «Ворскли». Після цікавої комбінації зусилля своїх товаришів по команді завершив влучним ударом майстер спорту Юрій Рєзник. Сталося це на 10-й хвилині матчу, а за кілька хвилин рахунок поєдинку міг подвоїтись. Але сильний удар Івана Шарія відвів на кутовий голкіпер гостей Валерій Дудка.
У перерві між таймами глядачі, тепло привітали футбольного коментатора і спортивного оглядача Адама Григоровича Надіна, якому в цей день виповнилося 65 років. Іменинника нагороджено грамотою і цінним подарунком.

Другий тайм був, багатий на голеві моменти біля воріт обох суперників. Та захисні порядки обох команд грали надійно. Свисток про закінчення матчу судді республіканської категорії сумчанина Валерія Жиліна сповістив про чергову, хоча і мінімальну, перемогу «Ворскли» — 1:0.
Полтавці здобули 53 очки і перебувають у десятці кращих команд шостої зони другої ліги. Наступну гру «Ворскла» проведе в Івано-Франківську 11 жовтня».