ЧИЧИКОВ Григорій
МАРКІН Володимир
ХОДУС Володимир

Призи капітанів команд

«Як не прагнули керівники стадіону і команди «Колос» провести перший матч у рідних стінах, але це їм не вдалося, і не їх у тому вина. Примхи пізньої весни істотно вплинули на стан і якість футбольного поля. Тому, щоб зберегти його, вирішено дві зустрічі провести на стадіоні по вул. Харчовиків.
На ньому й відбулося минулої суботи відкриття нового сезону в Полтаві. Капітани команд «Металург» і «Колос» підняли прапор чемпіонату, піонери піднесли гравцям квіти й сувеніри.
І ось за свистком судді всесоюзної категорії К. Вихрова (Київ) матч почався атаками полтавців. Юрій Мармач — капітан «Колоса», першим добився успіху на 8-й хвилині. Він з близької відстані забив м'яч. Відзначився Ю. Мармач ще через 12 хвилин, знову примусивши гостей із Дніпродзержинська почати з центру. Полтавці повели — 2:0. Проте «Металург» відповів гострими контратаками. Не кращим чином зіграв захисник «Колоса» Григорій Чичиков. Гості скористалися цим, вирівняли гру і до перерви відквитали два м'ячі.
Хвилин за двадцять до фінального свистка футболісти «Колоса» підвищили темп, активність, але рахунок на табло вже не змінився — 2:2. «Колос» записав на свій рахунок перше очко після трьох матчів.
Кращим гравцям матчу — ними виявилися Ю. Мармач і Олександр Шопін із «Металурга», вручені призи.
На цьому ж стадіоні 16 квітня відбудеться й чергова гра, в якій полтавці прийматимуть команду «Кривбас» із Кривого Рогу».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 88 (14488), 15 квітня 1980 (вівторок).

Сезон надій

«От і прийшов час зустрічей полтавців з футболістами "Колоса" - командою, яка значно омолодила свій склад.
У суботу "Колоса" провів свій перший матч вдома на стадіоні "Харчовик" з дніпродзержинським "Металургом". Усе було в цій грі: атаки , контратаки, гострі ситуації біля воріт, флангові рейди, прострілені передачі На жаль, не було снайперських ударів форвардів. І Володимир Войтенко і Олексій Борщенко хоч і били по воротах, але їх удари не досягали мети. Та ось їм на допомогу приходить захисник Юрій Мармач, який і став автором першого гола сезону.
Повівши в рахунку, "Колос" заволодів ініціативою, і тільки деяка поспішність в окремих епізодах не дали змоги полтавцям забити ще декілька м'ячів. Найактивнішими в матчі був Юрій Мармач. Саме він і змусив воротаря гостей Анатолія Семикопенка вийняти ще один м'яч з сітки воріт.
Рахунок 2:0 заспокоїв полтавців. Вони послабили натиск на ворота суперників. Гості ж активізували напад. Спочатку Валерій Гамідов сквитав один м'яч, а невдовзі Микола Кайстренко
зрівняв рахунок.
Суддя всесоюзної категорії Костянтин Вихров (Київ) зафіксував нічию - 2:2. Кращими гравцями зустрічі визнані полтавець Юрій Мармач і дніпродзержинець Олексій Шопін.