КИРИЧЕНКО Євгеній
ЧУМАК Олег
ТРОШКІН Олександр

Нічия з «Кривбасом»

«Полтавська команда майстрів «Колос» перші ігри чемпіонату країни проводить в Кременчуці, через те що футбольне поле в Полтаві реконструюється.
Кременчужани проявили інтерес до матчу «Колоса» із серйозним і «авторитетним» в колах болільників «Кривбасом». Суперник полтавців добре стартував у цьому сезоні — після двох матчів - дві перемоги. А «Колос» після зустрічей у Львові та Ужгороді незумів ще записати у свій актив жодного очка.
Зустріч з «Кривбасом» полтавці почали відразу з атак по всьому фронту. І треба віддати належне нашим землякам: весь перший тайм вони мали перевагу над суперником. Але реалізувати її гравцям «Колоса» все не вдавалось. А от одна з контратак «Кривбаса» закінчилась голом у ворота «Колоса». Та полтавці не розгубились. Вони активізували гру, і за чотири хвилини до кінця матчу Юрій Мармач послав м'яч під перекладину. Воротар гостей впіймав цей м'яч, але... за лінією воріт, і суддя матчу Микола Хохуленко з Києва показав на центр поля. В підсумку — нічия — 1:1.
12 квітня в Кременчуці «Колос» прийматиме команду «Кристал» із Херсона».