ЖАДАН Михайло
ДРУЖКО Сергій
КАТРЕНКО Василь

Третя перемога підряд

«Третю перемогу підряд здобув полтавський «Колос» в чемпіонаті країни. 23 квітня він приймав команду «Новатор» із Жданова. Вже на 13-й хвилині зустрічі полтавець Михайло Жадан відкрив рахунок, пославши головою м’яч у ворота суперників. Через дві хвилини ждановці в результаті гострої контратаки зрівняли рахунок. Після перерви вони навіть вийшли вперед – 2:1.
Футболістам «Колоса» довелося докласти чимало зусиль, щоб відігратися. Це вдалося на 65 хвилині Володимиру Войтенку.
Гостей, очевидно, влаштовувала нічия. І вони перевели гру в спокійне русло. Та за три хвилини до кінця матчу центральний захисник «Новатор» Олександр Токарєв помилився в передачі м'яча своєму воротареві. Цим скористався наш Анатолій Куліш і забив переможний гол - 3:2.
Тепер після шести зустрічей «Колос» набрав вісім очок і увійшов у першу десятку в турнірній таблиці».

Н.АДАМЕНКО.
«Зоря Полтавщини» № 96 (13896), 25 квітня 1978 (вівторок).

«Колос» радує

«Чергові поєдинок на своєму полі полтавський «Колос» провів проти жданівського «Новатора». Обидві команди-суперниці показали в минулу неділю бойовий і результативний футбол.
Матч спочатку склався дещо драматично для полтавців, але вони все-таки самі в цьому винні, бо надто рано повірили в перемогу. Хто міг передбачити, що футболісти полтавського «Колоса», програючи «Новатору» — 1:2 зуміють не лише відігратися, а й вийти вперед! Віддамо належне полтавцям: грали вони в недільному матчі завзято, енергійно, наполегливо, особливо в другому таймі. А розгорталися події так.
Після відмінної передачі Василя Котренка центральний нападаючий Михайло Жадан відкрив рахунок. До речі, це третій м’яч, забитий Жаданом в чемпіонаті. До перерви гості встановили рівновагу – 1:1.
Другий тайм розпочався успішно для гостей. В одній із рідкісних атак лівий крайні нападаючій Олександр Пожидаєв сильним ударом подвоїв рахунок. Та ось «Колос» показав свій бійцівський характер. Нападаючі і півзахисники підвищили темп гри, і це дало змогу розхитати оборону «Новатора». Проте вірну нагоду зрівняти рахунок втрачає Анатолій Куліш. Його помилку вчасно виправляв Володимир Войтенко.
Після забитого м'яча гра набула ще більшої гостроти. Знову атакують полтавці, до нападу підключаються навіть захисники. Активно діє півзахист, який весь час забезпечує нападаючих гострими передачами. Воротар жданівців Володимир Скоб з трудом відводить на кутовий сильні удари Юрія Москальця та Івана Іванченка. Але після удару Анатолія Куліша він був безсилим.
«Колос» переміг жданівців — 3:2 і вписав важливі два очка до турнірної таблиці. Чергові матчі полтавці проведуть на футбольних полях Харкова, Житомира, Києва».