САКАЛОВ Володимир
СУРМЕНКО Микола

Ще одна перемога

«БУКОВИНА» — «КОЛОС» (ПОЛТАВА) — 1:0
«Перед початком матчу турнірне становище суперників було явно неоднаковим: буковинські футболісти посідали десяте місце, а полтавські — лише двадцяте. Ця обставина і вплинула на характер гри, в якій «Буковина» майже всі 90 хвилин робила спроби атакувати, а «Колос» всією командою (особливо в першому таймі) захищався.
Наші земляки, на жаль, не дуже «щедрі» на голи (за цим показником вони посідають 15 місце в зоні), а тут ще довелося діяти проти такої організованої оборони. До того ж «Буковина» застосувала малоефективну тактику — прохід по краю і навіс на штрафний майданчик. Високий центральний захисник «Колоса» Діденко в такій ситуації ставав господарем у боротьбі за верхові м'ячі і не залишав ніяких шансів нашим нападаючим. Тому й не дивно, що видовищно матч вийшов нецікавим.
Хочеться відзначити також, що далеко неспортивно вели себе в багатьох випадках полтавські футболісти, нечітко провів зустріч суддя в полі Б. Швецов (м. Київ).
Гол лише на 40-й хвилині зумів забити Михалюк. Тепер «Буковина» зіграє два матчі на виїзді (9 жовтня в Хмельницькому і 13 — у Вінниці), після цього — три вдома і завершить сезон».

П. ШВАБ.
«Радянська Буковина», 7 жовтня 1977 (п'ятниця).

НА РІВНИХ З МАЙСТРАМИ

На Заліщицькому стадіоні відбулася товариська зустріч з футболу. Місцевий «Дністер» приймав команду майстрів класу «А» — полтавський «Колос».
Гра почалася атаками гостей. Однак заліщани їх стримують, і самі, переходячи у наступ, відкривають рахунок. У другій половині зустрічі господарі поля продовжують атакувати і знову домагаються успіху. Однак досвід майстрів бере гору і вони проводять три м'ячі у ворота заліщицьких футболістів. Цікава гра закінчилась бойовою нічиєю — 3:3».