Пз СРСР ЖАДАН Михайло Пз СРСР БАРКОВ Олександр
Нп СРСР САПУХІН Юрій Нп СРСР ШОПА Іван

Україна Станіслав БАСЮК СРСР Юрій ЗАБОЛОТНИЙ

НІЧИЯ «КОЛОСА»

«Минулої неділі футболісти полтавського «Колоса» приймали в черговому матчі чемпіонату СРСР серед команд другої ліги класу «А» миколаївський «Суднобудівник».
Становище, в якому опинились полтавці в турнірній таблиці — 20 місце серед 23 команд, — зобов'язувало господарів запропонувати атакуючий варіант гри.
Рахунок першими відкрили гості на 39 хвилині, незважаючи на ігрову і територіальну перевагу полтавців. А зрівняв його після перерви Іван Іванченко з пенальті. Нічия — 1:1.
Два попередніх матчі «Колос» проводив у гостях у Дрокії і Чернівцях, де програв командам «Сперанца» і «Буковина» з однаковим рахунком 0:1. Наступна гра в Полтаві відбудеться 13 жовтня з лідером шостої зони — армійцями Одеси».

А. НАДІН, суддя республіканської категорії.
«Зоря Полтавщини» № 239 (13736), 11 жовтня 1977 (вівторок).

Очки лічать восени

«До закінчення чемпіонату країни а футболу, другої ліги класу «А» лишилось командам провести по 4-5 матчів. Саме вони і вирішать, хто з лідерів зони завоює чемпіонські нагороди, а таких претендентів поки що двоє. Це армійські колективи Одеси і Києва. Не менш гостра боротьба іде в нижній частині турнірної таблиці. Тут команди ведуть спір, які дві команди за умовами чемпіонату покинуть другу лігу.
Черговий матч «Колос» провів проти миколаївського «Суднобудівника» по-бойовому, але радості глядачам це не принесло. Маючи реальні можливості для взяття воріт, полтавці так і не змогли використати їх. Першими успіху добились гості. Нападаючий Олександр Барков, використавши неуважність захисників господарів поля, відкрив рахунок.
У другому таймі «Колос» мав явну перевагу, але досягти переваги — ще не значить перемогти. Тож полтавці тільки а пенальті сквитали гол. Провів його Іван Іванченко.
Особливої похвали в цьому матчі заслуговує воротар гостей Іван Балан. Він продемонстрував досить ефективну і надійну гру. Саме завдяки йому миколаївці не пропустили принаймні двох м'ячів після ударів Юрія Мармача та Анатолія Куліша. Суддівський свисток зафіксував нічию в матчі — 1:1. Наступний і останній на своєму полі матч полтавський «Колос» проводить 13 жовтня проти лідера — армійців Одеси».

В. СЛЮСАР.
«Комсомолець Полтавщини» № 124 (3034), 11 жовтня 1977 (вівторок).

В ПОЛТАВЕ — 1:1

«Николаевский «Судостроитель» провел календарный матч чемпионата СССР по футболу среди команд класса «А» второй лиги с местным «Колосом». Счет матча — 1:1. 13 октября «Судостроитель» играет в Харькове с «Металлистом».

«Южная правда», 11 жовтня 1977 (вівторок)