БАСЮК Станіслав
ПЕТРУК Віктор
МОСКАЛЕЦЬ Юрій

Запізніла реакція

«Черговий полтавський "Колос" на своєму полі провів проти хмельницького "Динамо". Хоч це і була боротьба за 7-12 місця в республіці, все ж наші спортсмени вийшли на змагання в інертному настрої.
В центрі нападу грали молоді футболісти Москалець і А. Циганник. Але їм не допомагали крайні нападаючі В.Попіневський і В.Братусь. У півзахисту грали теж два нападаючих А.Штриголь і А.Качуєв. Шість футболістів у нападі — грізна сила. Це теоретично. Практично ж вийшло так: у першому таймі "Колос" не забив жодного м'яча у ворота гостей.
"Динамо" скористалося пасивністю нападаючих і слабкою грою полтавського воротаря С.Басюка і забили два голи.
На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь гостей.
І в другій половині зустрічі полтавчани довго не могли налагодити гру. Лише в останні хвилини вони почали грати швидше. І відразу результат: А.Качуєв забиває гол. Відчувши, що можливість відігратися є, полтавчани раз-у-раз атакують, б'ють по воротах противника. На 85-й хвилині зрівнюють рахунок. Знову відзначився А.Качуєв».