Аматори - 28-05-2012, 10:05 - sasa 166

\”Атака\”, ДЮСШ та \”Космос\” йдуть без втрат!

У суботу та неділю були зіграні матчі другого туру чемпіонату Полтавського району

Як і очікувалося центральним матчем туру стало протистояння “Гренади” і “Сокола”. Обидві команди  мали шанси аби залишити поле переможцем, однак фінальний свисток головного арбітра зафіксував нічию 1:1. Серед інших результатів слід відзначити важку перемогу ДЮСШ над дебютантом з Калашників. Розсошани повністю володіли перевагою у першому таймі, але відзначитися бодай одного разу їм не вдалося. Зі старту другої половини гості притисли калашничян до власних воріт і мали щонайменше три стовідсоткові нагоди відкрити рахунок. Проте м’яч вперто не йшов у ворота. У відповідь господарі  вдало скористалися однією з нечисленних контратак у другому таймі, коли заробили пенальті і вдало його реалізували. Лише після цього своє слово сказала атака розсошан. Протягом десяти хвилин вони змогли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Переможний гол за декілька хвилин до завершення матчу провів нападник гостей Олександр Рудик. У принциповому матчі в Розсошенцях зійшлися “Олімп” та супрунівська “Дукла”. Обидва колективи бажали взяти реванш за прикрі поразки у першому турі. Краще це вийшло у господарів. Голи Шпигуна (двічі), Передерія та Панасенка довели результат до розгромного 4:0. Після того як справу було зроблено, тренер “Олімпу” дав проявити себе молодим виконавцям, які загальний малюнок гри не зіпсували. Діючий чемпіон “Атака-Автотранс» не мав проблем у Божківському 4:1. З таким же рахунком ФК “Розсошенці” на виїзді перемогли терешківський “Факел”.

Усі результати другого туру:
1 ліга
Гренада (Микільське) – Сокіл (Степне) – 1:1, ФК Факел (Терешки) – ФК Розсошенці – 1:4, Олімп (Розсошенці) – Дукла (Супрунівка) -4:0, Динамо (Божківське) – Атака-Автотранс (Гожули) -1:4, Промінь (Ковалівка) – Космос (Тахтаулове) -0:1, ТОВ Калашника (Калашники) – ДЮСШ (Розсошенці) -1:2

2 ліга

Група А
Юність (Супрунівка) – Краяни (Судіївка) – 1:5, Злагода (Кірове) – Прайд (Тростянець) – 3:1, Ворскла (Кротенки) – Гренада-2 (Микільське) – 0:1, Метеор (Івонченці) – Дружба (Мачухи) – 2:3, ФК Колан (Мачухи) – ФК Жуки – 6:2

Становище лідерів: Краяни, Дружба – по 6, Колан – 4.

Група Б
Золотий орел (Степне) – Вікторія (Головач) – 1:1, Геліос (Нижні Млини) – Кристал (Залізничне) – 1:0, Штурм (Макухівка) – Авангард (Минівка) – 0:3, Дніпро (Заворскло) – ФК Куликове – 0:4, Норд (Лісні Поляни) – Спортінг (Терешки) – 1:6

Становище лідерів: Спортінг, Геліос, Авангард – по 6, Золотий орел, Вікторія – по 4.