- 17-07-2011, 12:07 - sasa 201

\”Атака\” громить \”Розсошенці\”

Чемпіон минулого року познущався над другою командою першості

Дещо несподіваний результат був зафіксований у матчі лідерів. “Атака Автотранс” на своєму полі приймала ФК “Розсошенці”  і перемогла більш ніж переконливо 7:1. Перед грою розсошани зазнали відчутних кадрових втрат, через участь в чемпіонаті України серед аматорів “Нового життя”, склад команди недорахувався лідерів Бабанського та Микійчука. Проте списувати поразку на їхню відсутність не варто, адже першу половину “Розсошенці” програли мінімально 1:2. А от у другому “Атака” повністю нейтралізувала суперника, що у підсумку вилилося у п’ять сухих м’ячів. Ця перемога дозволила гожулянам відірватися від “Розсошенців” на чотири пункти.

Несподіваний результат був зафіксований у Степному, де третя команда чемпіонату сенсаційно поступилася “Дуклі” 1:3.

У Розсошенцях другий тур поспіль відбувається місцеве дербі. На цей раз стосунки з’ясовували “Олімп” та ДЮСШ. Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Обидві команди не намагалися форсувати події і очікували на помилку суперника. Цілком логічним підсумком першого тайму була б нульова нічия. Але за півхвилини до закінчення тайму ДЮСШка змогла відкрити рахунок. У цьому епізоді не обійшлося без помилки бокового судді, який не зафіксував явне положення поза грою. Закріпили перевагу підопічні Андрія Брагінця в дебюті другої половини. Андрій Мельник з лінії штрафного майданчика поцілив у дальній кут воріт – 2:0. Опинившись у ролі наздоганяючих, “Олімп” робив все, щоб відігратися. Проте ці намагання легко розбивалися об міцні мури захисту ДЮСШ, стовпами оборони яких були досвідчені Олег Калюжний та Андрій Марченко. Декілька разів довелося вступати у гру й голкіперу Андрію Брагінцю-молодшому. Спочатку він врятував після пострілу з-за меж штрафної Болдирєва, а під за навіс зустрічі парирував удар головою Боровика. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу ДЮСШ.

З-поміж інших результатів слід виділити домашню  поразку терешківського “Факела” від “Авангарду” 1:3. Ця звитяга допомогла команді з Минівки залишити небезпечну зону.

1 ліга
Матчі 9-го туру:
\”Факел\” (Терешки) – \”Авангард\” (Минівка) – 1:3, \”Сокіл\” (Степне) – \”Дукла\” (Супрунівка) – 1:3, \”Фронт Змін\” (Тахтаулове) – \”Динамо\” (Божківське) – 2:1, \”Атака-Автотранс\” (Гожули) – \”Розсошенці\” (Розсошенці) – 7:1, ДЮСШ (Розсошенці) – \”Олімп\” (Розсошенці) – 2:0. Матч \”Гренада\” (Микільське)- \”Кристал\” (Залізничне) перенесено.