Футзал - 28-11-2011, 10:11 - sasa 15

Без втрат – \”Нове життя\” та \”Дальні острови\”

Без втрат – \”Нове життя\” та \”Дальні острови\”

Футзал. Відкрита першість ПЗМС

 

Вища ліга
4 тур
26 листопада (субота)
Зеніт – Стріт – 16:2 (Полтавець, Міщенко-2, Корнійчук-3, Бриж, Семука-2, В.Марусич, Григоренко-3, Момот-3 – Ю.Котенко, Коваленко).

Нове життя – Рубін – 5:4 (Кравченко, Кулик-2, Гуменюк-2 – Чорномор, Чамара-2, Апришко).

Лукас – Динамо – 2:3 (Воронченко, Валєєв – Ребенок, Хоменко, Гринь).

Зефір-ПластиКом – Чайка – 6:2 (Миславський-2, Сак, Розка-2, Калініченко – В.Тєвіков, Пантась).

ФК Карлівка – ФК Андріївка – 3:4 (Лубенець, Бондаренко-2 – Подвойський-4).

Севілья – Атака-Автотранс – 3:3 (Балагура-3 – Д. Касьян, Черняк, Гребенюк). ПЗМС – Дальні острови – 0:2 (Косенко, Кабаненко).

Турнірне становище:
            І   В   Н  П    М     О
 1. Нове життя              4   4   0   0    26:6   12
 2. Дальні острови          4   4   0   0    24:6   12
 3. ФК Андріївка               4   3   1  0  18:11  10
 4. Лукас                 4   3   0   1   16:11    9
 5. Зеніт                 4   2   0   2   23:13    6
 6. ПЗМС                  4   2   0   2   21:12    6
 7. ФК Карлівка              4   2   0   2   22:14    6
 8. Рубін                 4   2   0   2   22:15    6
 9. Атака-Автотранс        4   1    2   1  12:15    5
10. Динамо                 4   1   0   3    9:18    3
11. Зефір-Пластіком       4   1   0   3   13:25    3
12. Чайка                 4   1   0   3   10:24    3
13. Севілья                 4   0   1   3    7:21    1
14. Стріт                 4   0   0   4   11:43    0
Кращий бомбардир – Ігор ЧОРНОМОР (Рубін) – 8 м\’ячів.

Перша ліга
3 тур
23 листопада (середа)
Дальні острови-2 – Інваспорт – 5:2 (Попенко, Михайленко-3, Васильєв – Фалько, Причина).

ФК Карлівка-2 – СТМ – 3:7 (Тищенко, Ріжко, Климко – Хрипко-3, Федоринов, Рябушко, Пащенко, Рукавиця).

Авангард – Омега – 10:4 (Пушкар, Федоров, Бондаренко-4, Бистрицький-2, Білокінь-2 – Білан, Латенко-3).

25 листопада (п\’ятниця)
Вікторія – Керамік – 7:3 (Тараненко-2, Одарюк-2, Мелешко-2, Кадурін – Мельник, Закаблук, Мацюцький).

Полтавагаз – Востокстройгаз – 10:3 (Білоус, Педорченко-5, Крушний, Корсун, Квач-2 – Свєртнєв, Жмайло, Гопченко).

Експрес – Газовик – 3:1 (Соловйов, Вдовиченко, Подріз – В.Приходько).

ДЮФШ ФК Ворскла – БілАл – 6:1 (Верещака, Шмиголь, Литвиненко, Коба, Кравченко-2 – Сірик).

4 тур
27 листопада (неділя)
Дальні острови-2 – СТМ – 7:6 (Клименко-3, Михайленко-4 – Хрипко-3, Сільченко-2, Федоринов).

Інваспорт – Омега – 2:0 (Фалько, Шинкаренко).

ФК Карлівка-2 – Керамік – 7:2 (Тищенко-2, Іванько, Войко-2, Климко-2 – Варава, Закаблук).

Авангард – Востокстройгаз – 3:2 (Дем\’яненко, Холон Тадж, Бондаренко – Торжник, Почіп).

Вікторія – Газовик – 6:8 (Куян, Одарюк, Тарчуков-4 – В.Приходько-3, А.Приходько, Сидоренко-2, О.Ткаченко, Треба).

Полтавагаз – БілАл – 7:4 (Чернявський-2, Даценко, Педорченко-2, Білоус-2 – Москаленко, Суворов-2, Немченко).

Експрес – ДЮФШ Ворскла – 3:10 (В.Толочко, Гринюк, Соловйов – Коба-5, Томенко-3, Яременко, Кеба).

Турнірне становище:
            І   В   Н   П   М   О
 1. ДЮФШ Ворскла       4   4   0  0   30:9  12
 2. Полтавагаз              4   4   0   0   26:12    12
 3. Дальні острови-2       4   4   0   0   25:12   12
 4. СТМ                 4   3   0   1   36:17   9
 5. Газовик                 4   3   0   1   23:15   9
 6. Авангард              4   3   0   1   19:13   9
 7. ФК Карлівка-2              4   2   0   2   18:19   6
 8. Вікторія                 4   1   0   3   22:26   3
 9. Інваспорт              4   1   0   3    9:14   3
10. БілАл                 4   1   0   3   15:21   3
11. Керамік              4   1   0   3   14:24   3
12. Експрес              4   1   0   3   13:32   3
13. Омега                 4   0   0   4    7:23   0
14. Востокстройгаз       4   0   0   4    8:27   0
Кращий бомбардир – Сергій ХРИПКО (СТМ) – 18 м\’ячів.

 

 

Погода