Аматори - 29-05-2011, 06:05 - sasa 81

Безкомпромісний матч у Розсошенцях

Безкомпромісний матч у Розсошенцях

Чемпіонат Полтавського району. Перша ліга. 2 тур

\»Авангард\» (Минівка) — \»Атака-Автотранс\» (Гожули) — 1:4 
\»Олімп\» (Розсошенці) — \»Дукла\» (Супрунівка) — 3:3 
\»Динамо\» (Божківське) — \»Розсошенці\» (Розсошенці) — 2:5 
\»Фронт Змін\» (Тахтаулове) — \»Гренада\» (Микільське) — 5:3 
\»Факел\» (Терешки) — \»Сокіл\» (Степне) — 2:1 
\»Кристал\» (Залізничне) — \»ДЮСШ\» (Розсошенці) — 1:7

У другому турі центральним матчем без сумніву можна назвати зустріч у Розсошенцях, де місцевий “Олімп” приймав супрунівську “Дуклу”. Ігри між цими командами завжди проходять у безкомпромісній боротьбі. Не стало виключенням і останнє побачення цих колективів у суботу. Ані “Олімп”, ані “Дукла” у першому турі не змогли набрати очки, тому реабілітуватися за невдалий старт довелося в очному протистоянні.

Гра розпочалася з атак гостей. І саме вони першими могли відкрити рахунок, проте форвард “Дукли”, знаходячись у декількох метрах від воріт, пробив над поперечиною. Подібною люб’язністю відповіли і господарі, коли після помилки голкіпера Болдирєв з двох метрів не зміг проштовхнути м’яч у ворота.  Та все ж “Олімп” рахунок і відкрив. Шпигун скористався класною передачею партнера і в дотик перекинув м’яч через голкіпера суперника. Територіальна перевага поступово перейшла на бік господарів, а гості намагалися використовувати швидкі контратаки. Саме після однієї з таких на ударну позицію вийшов Омельченко, який з гострого кута пробив у ближній кут. Здавалося, що особливої небезпеки такий удар для голкіпера не нестиме, однак невпевнені дії у рамці Генкеля, призвели до того, що м’яч опинився у сітці. Незважаючи на такий перебіг, “Олімп” продовжував вперто насідати на ворота суперника. Почергово непогані нагоди, щоб відзначитись втратили Шпигун, Сенчишин та Болдирєв. У гостей у свою чергу також було декілька небезпечних пострілів з далекої відстані. Однак до перерви рахунок так і не змінився.

У другому таймі гра пішла на зустрічних курсах, проте на відміну від першої сорокап’ятихвилинки поменшало моментів як біля одних, так і біля інших воріт. Видно було, що команди фізично підсіли. По такій грі на перший план виходять морально-вольові якості. Найцікавіші події другої  половини розпочалися хвилини з семидесятої. Спочатку “Дукла” завдяки влучному удару з-за меж карного майданчика виходить вперед. Та не проходить і п’яти хвилин як Педяш після розіграшу кутового відновлює рівновагу. Це вже четвертий гол для Андрія в останніх трьох поєдинках проти цієї команди. А ще через пару хвилин він втрачає майже стовідсотковий момент, щоб вивести свою команду вперед. На вісімдесят п’ятій хвилині Болдирєв не за правилами був зупинений у чужому штрафному майданчику і Олексій Біліченко вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок вдало виконав Сенчишин, який розвів м’яч і голкіпера по різних кутах. Розв’язка наступила на останній хвилині матчу. “Дукла” в кількох метрах від центральної лінії заробила право на штрафний. До карного майданчика пішли майже всі футболісти у зеленій формі. Підварчан виконав навісну передачу. М’яч, нікого не зачепивши на своєму шляху, вдарився об газон і влетів у ворота – 3:3. Бойова нічия і обидва колективи набирають перші очки у новому чемпіонаті.

Серед інших результатів слід виділити розгромну перемогу розсошанської ДЮСШки, яка за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів очолила турнірну таблицю. Діючий чемпіон “Атака”, незважаючи на те, що з двадцятої хвилини грала у меншості, була сильнішою за новачка першої ліги минівський “Авангард” 4:1. 

 
Турнірне становище команд після 2 турів:

м  команда в н п м\’ячі  очки
1  \»ДЮСШ\» Розсошенці  2 0 0 13 — 3 6
2  \»АТАКА-АВТОТРАНС\» Гожули  2 0 0 9 — 1 6
3  \»РОЗСОШЕНЦІ\» Розсошенці  2 0 0 5 — 2 6
4  \»ФАКЕЛ\» Терешки  2 0 0 4 — 1 6
5  \»СОКІЛ\» Степне  1 0 1 6 — 3 3
6  \»ДИНАМО\» Божківське  1 0 1 9 — 8 3
7  \»ФРОНТ ЗМІН\» Тахтаулове 1 0 1 5 — 8 3
8  \»ДУКЛА\» Супрунівка  0 1 1 3 — 5 1
9  \»ОЛІМП\» Розсошенці 0 1 1 6 — 10 1
10  \»ГРЕНАДА\» Микільське  0 0 2 4 — 10 0
11  \»КРИСТАЛ\»  Залізничне  0 0 2 1 — 7 0
12  \»АВАНГАРД\» Минівка  0 0 2 3 — 10 0

Володимир ХОМІЧ

Погода