Аматори - 09-05-2012, 02:05 - sasa 199

Час півфіналів

Відбулися півфінальні матчі Весняного кубку Полтавського району.

У першому матчі зійшлися степнянський “Сокіл” та ФК “Розсошенці”. На попередній стадії “Сокіл” в серії післяматчевих пенальті переміг чемпіона району “Атаку-Автотранс”, а розсошани не мали проблем у зустрічі з “Прайдом”. Не отримав гідного опору ФК “Розсошенці” і цього разу. Атакуюча лінія футболістів з передмістя Полтави виявилася сильнішою за захист соколят. У підсумку впевнена перемога срібного призера минулорічної першості 4:1. Зовсім по-іншому склалася друга півфінальна зустріч, у якій зустрілися сенсація кубкових змагань ФК ”Куликове” і ще одна команда з Розсошенців – “Олімп”. Першими рахунок відкрили куликівські футболісти. Однак ще до перерви розсошани зусиллями Олексія Ротаня змогли зрівняти рахунок. У другому таймі глядачі голів не побачили, а доля зустрічі вирішилася у додатковий час, де сильнішими виявилися футболісти “Олімпу” 3:2. Отже, у фіналі наступних вихідних відбудеться своєрідне розсошанське дербі – ФК “Розсошенці” – “Олімп”.