Міні-футбол - 02-04-2011, 03:04 - sasa 42

Долю Кубка вирішили пенальті

Долю Кубка вирішили пенальті

Після чемпіонату міста в Лохвиці було проведено змагання за кубок.

 

Перші чотири команди чемпіонату забезпечили собі місця в чвертьфіналі, а інші виборювали ще чотири путівки. Результати попереднього раунду: Молодь – ФК Лука – 10:3, Динамо – Освіта – 2:4, ДЮСШ – Риги – 5:4, ДЮСШ-2 – Дружба – 1:4.

В чвертьфіналі  сліпий жереб звів чемпіона ФК Лохвиця та другого призера Харчовик. Заводчани вийшли на гру в послабленому складі (були відсутні Кононеко,Касьян та Бган), але вже на початку гри Сергій Островський відкрив рахунок, так тайм і закінчився. В другому таймі перевагою більше володіли лохвиччани і Віктор Хльобас  дальнім ударом зрівняв рахунок, а хвилин за сім до кінця гри він же виводить Лохвицю в півфінал. Молодь на останніх хвилинах не втримала перевагу проти Зірки – 1:1. В серії пенальті сильнішою була Зірка-3:1. Результати ще двох пар: ДЮСШ – Освіта – 6:5, Газовик – Дружба – 5:2.

У півфіналі Лохвиця упевнено перемогла Зірку-8:3, а Газовик програючи по ходу гри 1:3, все ж дотиснув ДЮСШ – 4:3.

В обох командах в фіналі були втрати, за Лохвицю не грав Анатолій Матала, а за Газовик — Олександр Заславець. Проте газовики підсилились Кононенком та Касьяном з Харчовика  за місцевим регламентом після чемпіонату можна змінювати команду). Гра пройшла цікаво і напружено. В середині першого тайму після пасу Кононенка рахунок відкрив  Сергій Будрій. В другій половині зустрічі Олександр Горошко зрівняв рахунок. Після цього команди почали грати обережно боячись пропустити, а Віктора Хльобаса, який в чемпіонаті забив газовикам чотири м’ячі було надійно закрито та все ж ближчим до перемоги був Газовик але після ударів Касьяна, Будрія та Кононенка надійно зіграв воротар лохвиччан. В серії пенальті сильнішим виявився Газовик – 6:5.

На фото сидять: Сергій Будрій, Микола Швіндін, Антон Хоменко, Віктор Герасимук; стоять: Володимир Барчук,Микола Вертелецький, Костянтин Кононенко, Анатолій Горбатенко, Олександр Кривко, Олексій Касьян, Анатолій Іващенко, Сергій Кутузов

Погода