Матчі - 22-02-2020, 08:02 - admin 571

Достойна гра без результату

Полтавці пропустили вирішальний гол від "Динамо" у компенсований час.
Достойна гра без результату

«Динамо» (Київ)-«Ворскла» (Полтава) 2:1 (0:0)

Протокол матчу.

Перший офіційний матч «Ворскли» в 2020-му році дав привід для оптимізму. І справа не в тому, що полтавці втратили нічию в компенсований час. Гра, показана підопічними Юрія Максимова, була на пристойному рівні.

Стартовий склад «Ворскли» не здивував. Через дискваліфікації Скляра й Луїзао шанс проявити себе в опорній зоні отримав дебютант з Хорватії – Давід Пуцлін. Ще один новачок Руслан Степанюк зайняв місце на вістрі атаки, а Владислав Кулач розташувався трохи нижче. Уперше після травми й тривалого відновлення вболівальники побачили Едіна Шехіча.

У першому таймі полтавці нічим не поступалися супернику. Якщо відкинути напівмоменти, то суперники мали по одному шансу для взяття воріт. У «Ворскли» з хорошої позиції пробивав Кулач – прямо в Бущана. У «Динамо» сам на сам з Різником під кутом до воріт виходив Миколенко, проте в ворота не влучив.

У перерві Олексій Михайличенко вніс корективи в гру господарів і на другий тайм вони вийшли більш зарядженими. «Ворскла» притислася до своїх воріт, за що поплатилася. Хоча без долі фортуни для «Динамо» не обійшлося. На 50-й хвилині Буяльський, як здалося, виконував подачу до штрафного майданчика з правого флангу. М’яч зрізався з ноги киянина й пірнув за комірець Різнику – 1:0.

Щоб відновити рівновагу «Ворсклі» вистачило тринадцяти хвилин. Шехіч витягнув на себе захисників «Динамо» й віддав пас вправо на Пердуту. Ігор був сам, тому мав достатньо часу для того, щоб оцінити ситуацію й виконати якісну передачу. З ударом головою в виконанні Руслана Степанюка Бущан нічого зробити не зміг – 1:1.

Після голу «Ворскли» гра кардинально не змінилася. Полтавці грали грамотно й не забували про контратаки. Активністю на лівому фланзі вирізнявся Якубу, який замінив Павла Ребенка.

Матч котився до нічиєї, аж поки на 91-й хвилині ворскляни не пропустили атаку «Динамо». З неприємним ударом Русина Різник впорався, відбивши м’яча перед собою, а Вербіч добив його у ворота. 2:1 – важка перемога «Динамо».

Гра «Ворскли» сподобалася. Був контроль  м’яча, проглядалося те, що команда награвала на зборах. Але висновки робити зарано. Команди грали на фоні навантажень, які давав тренерський штаб під час підготовчого періоду. Готовність «Ворскли» покаже домашній матч проти лідера чемпіонату донецького «Шахтаря». Приходьте підтримати команду. Грою в Києві «Ворскла» на це заслужила.

Олександр Данник

Погода