- 02-08-2011, 02:08 - sasa 198

Головний матч туру розчарував

30  липня  відбулися  матчі  ХІІІ  туру  чемпіонату  Кобеляцького району  з  футболу  сезону  2011  року.

Центральний  матч  туру  відбувся  у  Лутовинівці,  в  якому  зустрілися  команди  «Спарта»  та  «Сокіл»  (Білики).  Запеклої  боротьби  в  цьому  двобої  на жаль не вийшло.  Господарі перемогли  з  рахунком  6:1.  Кобеляцьке  «Динамо»,  поступаючись  після  першого  тайму  команді  «Дашківка»  1:0,  перемогло  з  рахунком  5:2.  З  однаковими  рахунками  3:2  перемогли своїх суперників шенгурівський  «Лан»  та  павлівський  «Колос».  «Лан»  переміг  «Іванівку»,  а  «Колос»  рибалківський  «Спартак».  Кобеляцький  «Будекспрес»  на  виїзді  з  рахунком  3:0  переміг  «Бутенки» (за будівельників дублем відзначився капітан команди Олег Галаган (14 та 35 хв.). Ще один м\’яч на 58 хвилині записав на свій рахунок Олександр Явтушенко). Матч  між  командами  «Красна» (Красне) – «Дрижина» (Др. Гребля) перенесено на невизначений термін.

В  суботу  відбулися  матчі – відповіді  1/2  фіналу   кубка  ІІ  ліги  «Золотий  Колос»  з  футболу  сезону  2011  року.  Світлогірське  «Дніпро»  вдома  одержало  перемогу  над  командою  «Чапаєво»  (Червоні  Квіти)  з рахунком  2:1.  В  іншому  протистоянні  команда  «Урожай»  (Мідянівка)  на  власному  полі  зіграла  в  нічию  2:2  з  командою  «Котовське»,  перший  матч  закінчився  з  рахунком  3:3.  Завдяки  голу  на  виїзді  Мідянівка  пройшла  до  фіналу  де  зустрінеться  з  командою  «Чапаєво»  (Червоні  Квіти).