Останні новини - 06-01-2013, 10:01 - sasa 27

Колишня надія збірної Сербії їде до \»Ворскли\»

Колишня надія збірної Сербії їде до \»Ворскли\»

У зимову перерву  ворскляни можуть поповнити свій балканський легіон.

 

\"АлександарЯк заявив головний тренер \»Ворскли\» Сергій Свистун, на збори з командою поїде атакуючий півзахисник Александар Петровіч. Football News вирішив докладніше дізнатися про потенційного новачка \»біло-зелених\».

Отже, Олександр Петрович — сербський футболіст, півзахисник белградського футбольного клубу \»Борча\». У свій час Петровіч подавав великі надії, граючи за юнацькі збірні Югославії та за молодіжну збірну Сербії.

Футболіст, якому 1 лютого виповниться 28 років, починав свою кар\’єру в знаменитій \»Црвени Звезді\». Однак закріпитися в Белграді юному Петровічу не вдалося, після чого він змінив чималу кількість клубів. У цьому списку значиться навіть ярославський \»Шинник\», за який Олександр виступав у сезонах 2007 і 2008 років.

Характерно, що Петровіч на зорі своєї кар\’єри був півзахисником оборонного плану, і вже з часом став більше тяжіти до атаки. Мабуть, позначилися не дуже значні габарити серба (зріст — 176 см, вага — 72 кг), з якими не так-то й просто в силовій боротьбі.

 

 

Погода