- 13-02-2011, 10:02 - sasa 182

Коло претендентів звужується

Відкритий чемпіонат ПЗМС

Вища ліга. 18 тур

Лідер першості ФК “Андріївка” вдруге у турнірі зазнав поразки. Символічно, що зупинили п’ятнадцятиматчеву безпрограшну серію клубу їхні земляки з “Нового життя”. До зустрічі обидва колективи підійшли з суттєвими кадровими втратами. У новоспеченого володаря аматорського кубку України були відсутні Ятло, Бондар, Найбулаєв та Піхальонок, а у їх суперника крім Ансупова, через перебір карток матч пропускали Кундель та найкращий бомбардир вищої ліги Андрій Зіпунніков. Початок гри був не надто жвавим – колективи обмінялися декількома дальніми пострілами. На 11-й хвилині рахунок після сольного проходу відкрив Азаров. Віталій обіграв двох захисників і пробив повз голкіпера. Всього чотири хвилини знадобилося “Андріївці”, щоб відновити рівновагу – Микійчук вдало зіграв на добиванні. А ще за дві хвилини вони вийшли вперед. Ткаченко пройшов правим флангом і прострілив у штрафну, де Неборак елегантно п’ятою переправив м’яч у ворота. Кінцівка тайму пройшла за повної переваги лідера чемпіонату. Як наслідок – третій забитий м’яч. Микійчук втік від Мелащенка та Петра Ротаня, витягнув на себе голкіпера і відкотив на вільного Бабанського – 3:1. За півхвилини до закінчення тайму Місяйло міг скоротити відставання своєї команди, однак його удар з десятиметрової відмітки прийшовся повз ворота. Не зробила секундна стрілка годинника у другому таймі й одного повного оберту, а “Нове життя” один м’яч відіграло. За порушення правил проти Петра Ротаня пенальті чітко реалізував Олександр Мелащенко. Проходить ще дві хвилини і рахунок знову нічийний – 3:3. Надалі обидві команди мали безліч моментів, щоб вийти вперед, але реалізація була на низькому рівні. Все вирішилося за три хвилини до закінчення гри. Спочатку триходівка Азаров – Петро Ротань – Місяйло завершилася точним ударом останнього, а потім швидку атаку вдало завершив Попов. 5:3 – важка перемога “Нового життя” і реванш за поразку у першому колі.

Серед інших матчів слід виділити мінімальну перемогу чемпіона над “Зенітом” 6:5. “Розсошенці“ продовжують боротьбу за четверте місце, а от їхній конкурент “Зефір-ПластиКом” через несподівану поразку від “Інтерно” 2:8 має тепер лише теоретичні шанси на потрапляння до півфіналу.

Розсошенці – Зеніт – 6:5 (Таран-3, Ященко, Бондаренко, Глібко – Іванченко-4, Омельченко), Інтерно – Зефір-ПластиКом – 8:2 (Супруненко, Лубенець-2, Бородін-2, Степанчук-2, Р.Чумак – Крупніченко, Богомаз), Андріївка – Нове життя – 3:5 (Микійчук, Бабанський, Неборак – Попов, Азаров, Мелащенко-2, Місяйло), Севілья – Дальні острови – 2:5 (Жарий, Кислий – Михаленко, Васильєв, Косенко, Ю.Усаковський, Поліщук), Алегро – ПЗМС-1 – 2:12 (Жила-2 – Марусич, Білан-2, Банний, Дубницький-3, Кальченко-2, Марченко, Безуглий, Потапов), Чайка – Стріт – 1:3 (Колесниченко – Діденко, Є.Котенко, Левченко).

12 Алегро 18 1 0 17 40-242 3

Бомбардири: Зіпунніков – 41 м’яч (ФК Андріївка), Юрій Усаковський -34 (Дальні острови), Дубницький – 28 (ПЗМС-1)

Перша ліга

17 тур

Виходить на завершальний етап і турнір у першій лізі. Беззаперечний лідер “Атака-Автотранс” вже давно забезпечив собі вихід до півфіналу, а цими вихідними забронював за собою першу сходинку. Більш-менш спокійно себе можуть почувати друга команда “Дальніх островів” та “Полтавагаз”, а от “ПЗМС-2”, “Інваспорт” та “ДПІ” ще поведуть боротьбу за останню перепустку у фінал чотирьох.

ПЗМС-2 – Авангард – 9:4 (Сигида, Шевчук-3, Брагинець, Микитенко, Жмайло-2, Гладкий – А.Пушкарь-2, Тадж, В.Бондаренко), Фрегат – Полтавагаз – 1:8 (Бондаренко – Квач, Білоус, Баранович-3, Чернявський-2, Д.Грицюк), Атака-Автотранс – ДПІ – 8:1 (Касьян-3, Прядко, Голованьов, Лисяк, Макорін-2 – Коваленко), Білал – Інваспорт – 6:4 (Гапонов, Москаленко-3, Суворов, Сірик – Причина, Хозяїнов, Толмачів-2), Медакадемія – Газовик – 4:3 (Рукавиця-2, Корсун, Трєчкін – Лагута-2, Треба), Експрес – Дальні острови-2 – 2:12 (Песиголовець-2 – Ткач, Хрипко-7, Стрельченко-2, Ткаченко-2)

18 тур

ПЗМС-2 – Полтавагаз – 7:4 (Сигида-4, Микитенко, Гладкий, Долгошеєв – Квач, Педорченко, Чернявський, Д.Грицюк), Авангард – ДПІ – 0:0, Фрегат – Інваспорт – 3:4 (Латенко-2, Худолій – Верещака-2, Хозяїнов, Шапка), Атака-Автотранс – Газовик – 12:3 (Черняк-3, Касьян-2, Прядко-2, Волошко, Лисяк-2, Макорін, Бутко – Рибак-2, Свертнєв), Білал – Дальні острови-2 – 10:9 (Москаленко-5, Зінчик-2, Гапонов-2, Семещенко – Хрипко-7, Попенко, Бондарчук), Медакадемія – Експрес – 5:4 (Рябуха, Рукавиця-3, Дмитренко – Подріз, Ніщименко-2, Песиголовець)

12 Експрес 18 1 1 16 60-146 4

Бомбардири: Хрипко – 48 м’ячів (Дальні острови-2), Касьян – 31 (Атака-Автотранс), Пономаренко – 27 (Атака-Автотранс)