Аматори - 07-10-2011, 11:10 - sasa 141

Кубкові пристрасті

В с. Калайдинці на Лубенщині були зіграні чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка голови районної ради з футболу.

Організатором змагань виступило районне ВФСТ «Колос», яке очолює Ігор Юшко. Спочатку місцева команда «Зеніт» розгромила з рахунком 9:1 «Дружбу» з Березоточі. У переможців п’ять голів на рахунку Євгена Коваленка і по два м’ячі забили Максим Пашковський та Андрій Оніщенко. Цьогорічний чемпіон району засульська «Сула» завдала поразки 4:0 команді «Кснятин» (Снітин) завдяки влучним потсрілам Павла Куцого, Ігоря Копаніцина, Макисма Федорченка і Євгена Васенка. Результат ще одного кубкового протистояння, яке не відбулося: «Колос» (Тарандинці) – «Оліипія» (Вовчик) + : -.

Цікавим і драматичним видався останній поєдинок чвертьфінального ігрового дня. Бронзовий призер цьогорічної районної першості ісківський «Вітас» (тренер Віталій Куліш) зустрічався з відверто не сильною сільською  командою – «Олімпом» з Березівки. При повні перевазі ісківчан основний час протистояння завершився бойовою нічиєю – 1:1 (голи: Артем Левішко – Олександр Кундій), а серію післяматчевих пенальті влучніше виконали футболісти Березівки – 4:2 на їх користь. Отже, у півфіналах згідно жеребу, на стадіоні с. Березівка зустрічаються такі пари команд: «Сула» (Засулля) – «Колос» (Тарандинці) і «Олімп» (Березівка) – «Зеніт» (Калайдинці).