Аматори - 05-06-2011, 09:06 - sasa 45

Ліга чемпіонів-2011: \»СБЛ-Олімп\» чи \»Нива\»?

Ліга чемпіонів-2011: \»СБЛ-Олімп\» чи \»Нива\»?

Підходить до завершення дебютна Ліга чемпіонів районів Полтавщини в якій сьогодні вже визначилися фіналісти змагань. І обидва півфінали пройшли не без футбольних курйозів.


Засульська «Сула» з Лубенського району (граючий тренер Павло Куций) матч-відповідь півфіналу проводила на Семенівщині у селі Крива Руда проти місцевої команди «СБЛ-Олімп». Як відомо, у першому поєдинку в Лубнах перемогли гості з рахунком 1:0. Тож, лубенцям щоб сподіватися на позитивний результат потрібно було забивати, щонайменше, одного м’яча. Але все відбулося навпаки. Як повідомив кореспонденту «ПС» тренер господарів і директор місцевої школи Павло Бабарика, підсумувати матч можна одним – «У зустрічі гідних суперників м’ячі летіли лише в одні ворота — ворота гостей». Вже напочатку поєдинку семенівні провели швидкий гол – відзначився досвідчений Віталій Гавренков, який, до речі, забив  переможного м’яча і в Лубнах. Протягом всього матчу кременчуцький футболіст ще двічі «розпечатував» ворота засульчан. Також два голи провів Максим Романенко і один Андрій Михайленко. У підсумку – переконлива і несподівана велика перемога господарів – 6:1 на їх користь. 

 

У іншому півфіналі в Жуках Кобеляцького району повинні були зустрітися місцевий «Авангард» і «Нива» з Кошманівки Машівського району, яка у першому протистоянні в рідних стінах здолала авангардівців з рахунком 3:0. Але цього півфінального протистояння, на подив, не вийшло. Просто господарі поля не вийшли на матч і кременчуцькі арбітри зарахували технічну поразку місцевому «Авангарду». Запитання господарям: чого було давати заявку на Лігу чемпіонів районів щоб так ганебно завершити її? Отже, у головному лігочемпіонівському обласному фіналі незабаром зустрінуться «СБЛ-Олімп» (Крива Руда) і «Нива» (Кошманівка). Поєдинок повинен відбутися на нейтральному полі.

 

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода