Судді: О. Кулик, Ю. Юрченко, М. Гайдук (усі – Лубни).
ФК «Лубни»: Сухно, Величко, Морозюк (Ліхтанський, 46), Козлов (Годунов, 69), Гришанович (Копаніцин, 61), Нечипоренко (Гайдук, 51), Сергієнко (Личман, 52), Шевченко, Бараннік, Хоменко, Загородній.

Тренер: А. Гришанович.
СК «Полтава»: Квачко, Токар, Шиленко, Сітак, Громов (Кувеньов, 46), Куімов, Рой, Вигонний (Ямгу, 46), Власенко (Осауленко, 75), Гавриленко (Макросноп, 46), Переверзєв.

Тренер: В Сисенко.
Голи: Нечипоренко (22), Хоменеко (26), Сергієнко (36), Гайдук (55).

Черговим спаринг-партнером у товариському матчі срібного призера минулорічного чемпіонату області став СК «Полтава» Станіслава Майзуса. Обидві команди вирішили спробувати свої сили у новоствореній «Прем’єр-лізі». З самого початку поєдинку була невелика перевага гостей, які вміло захищалися і при цьому ствроювали острі моменти біля воріт господарів. Але з загальної кртиани поєдинку було видно, що лубенці сильніші за своїх опонентів. Спочатку рахунок відкрив Дмитро Нечипоренко після помилок захисників і голкіпера готей. Через чотири хвилини його подвоїв кращий гравець ФК «Лубни»-2011 Юрій Хоменко. А замкнув лік голам першого тайму після сольного проходу Сергій Сергієнко. Після перерви і замін гравців в обох командах гра дещо вирівнялася. Але, все ж, остаточну крапку в матчі поставив ветеран лубенців Сергі Гайдук – 4:0 на користь господарів. Наступний спаринг-матч ФК «Лубни» зіграє 16 квітня у Гадячі проти місцевої команди «Псел».