Останні новини - 03-10-2011, 07:10 - sasa 54

Матч \”Ворскла\” – \”Динамо\” пройшов без ексцесів

Матч \”Ворскла\” – \”Динамо\” пройшов без ексцесів

В неділю, 2-го жовтня о 18 годині 30 хвилин, у місті Полтава на стадіоні “Ворскла” Київське «Динамо» в 12-му турі української Прем\’єр-ліги зустрічалося з полтавською «Ворсклою». Охорону громадського порядку на стадіоні забезпечувало близько 300 правоохоронців.

За словами Олександра Кошельника, начальника сектору організації охорони громадського порядку відділу громадської безпеки Полтавського міського управління УМВС, на матч завітало близько дев’яти тисяч глядачів, серед яких двісті – фанати полтавської «Ворскли».

Прогнозуючи «наплив» на матч численної ватаги вболівальників, міліція залучила до охорони громадського порядку працівників зі спецпідрозділу «Беркут» та батальйону патрульної служби. Вжиті заходи виправдали прогнози полтавської міліції – надзвичайних подій зафіксовано не було.

Роботу міліції на стадіоні особисто контролювали начальник відділу охорони громадського порядку УМВС Олександр Костенко та начальник Полтавського міського управління Володимир Дідик.

Не обійшлося на грі і без гостей. Зі столиці, підтримати свою команду, на полтавський стадіон завітало близько 300 фанів. Вони прибули до нашого міста на залізничному транспорті. Близько 18-ї години київські фани зібралися в центральній частині міста біля пам’ятника Слави, звідки колоною рухалися до стадіону, викрикуючи традиційне «Динамо-чемпіон!» Рух фанів при цьому супроводжували працівники міліції, які розміщувалися на початку, в кінці та по бокам колони.

Олександр Володимирович відмітив, що загалом проблем із забезпечення охорони громадського порядку на матчі не було. Міліція працювала по вже відпрацьованій схемі. Значна увага приділялася фанам «Динамо», яких міліціонери супроводжували від початку руху колони до закінчення матчу і виїзду їх з міста.

Традиційно, на матч не впускали осіб в стані сильного алкогольного сп’яніння, зі спиртним та слабоалкогольними напоями у скляній тарі, а також із забороненими предметами – палицями, піротехнікою тощо.

 

Алла Квіта,

ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Погода