Аматори - 21-05-2012, 01:05 - sasa 185

Не обійшлося без сенсацій

У суботу стартував новий чемпіонат Полтавського району з футболу.

Вже у першому турі не обійшлося без сенсацій. Так, один з фаворитів першості ФК “Розсошенці” не зміг на своєму полі здолати божківське “Динамо”. Матч завершився унічию 1:1. Досить несподіваною виглядає домашня поразка “Дукли” від “Гренади” 3:6.

Центральний же матч туру відбувся у неділю у Розсошенцях, де зійшлися ДЮСШ та фіналіст Весняного кубку “Олімп”. Рахунок вже в дебюті зустрічі відкрили юні вихованці Андрія Брагінця. Автором голу став Сітак. Під занавіс першої половини рахунок подвоїв Микитенко. На початку другого тайму він же оформив дубль, а через декілька хвилин свій другий м’яч у матчі забив Сітак. Лише після цього зміг забити й “Олімп”. Двічі ДЮСШ розпочинала з центру після ударів Передерія. Могли гості скоротити відставання до мінімуму, але м’яч після пострілу Петра Ротаня влучив у стійку.