Аматори - 12-05-2012, 09:05 - sasa 160

\”Нове життя\”: перша гра – перша перемога

Стартував цьогорічний чемпіонат України з футболу серед аматорських команд, в якому боротьбу веде чемпіон-2012 і володар Суперкубка ФК «Нове життя» з Андріївки Машівського району.

В одну з груп футбольного чемпіонату серед аматорських колективів  потрапило «Нове життя» разом з командами «»Жемчужина» (Ялта), «Локомотив (Куп’янськ), «Арсенал» (Харків) і «Олімпік» (Кіровоград). У першому турі футболісти Полтавщини на стадіоні «Колос» у Машівці приймали харківський «Арсенал» і перемогли гостей з рахунком 2:0. Спочатку на 16 хвилині матчу лік голам відкрив Олексій Ротань з одинадцятиметрової позначки після призначеного пенальті («фол» у штрафній проти Андрія Зіпунникова). А вже у другому таймі сам Андрій відзначився забитим м’ячем – 2:0 на користь діючого чемпіона. Відомий нападник Олександр Мелащенко не брав участі у поєдинку, адже відновлюється після травми, отриманої в Лубнах у грі першого кола чемпіонату області проти ФК «Лубни».

Для уболівальників повідомлю повний розклад ігор першого кола аматорського чемпіонату країни за участю ФК «Нове життя»:

ІІ тур (16.05): «Олімпік» – «Нове життя»
ІІІ тур: (23.05): «Нове життя» – «Локомотив»
ІV тур (30.05): «Жемчужина» – «Нове життя»

Друге коло змагань стартує 20 червня. Цього дня «Нове життя» грає у Харкові проти місцевого «Арсенала».